Her hasta hastaneye gitmek istememektedir. Bunun yanında hastaneye gidemeyecek durumda olan hastalar da bulunmaktadır. Anadolu Evde Sağlık firmamız bu noktada evde laboratuvar hizmetleri de vermektedir. Evde sunulabilecek olan her türlü hizmeti sunmaktadır. Firmamız kan alma gibi işlemleri evinizde yapabilmektedir. Bu sayede sizin hastaneye kadar gelmenize gerek kalmamaktadır. Firmamızın alanında uzman olan hemşiresi gelip kanınızı almakta, sonrasında bunu laboratuvarlarımıza getirip inceletmekte ve sonuçları da sizlere ulaştırmaktadır. Tüm süreç siz evinizdeyken gerçekleşmektedir. Firmamız sizlerin sorunsuz bir deneyim yaşaması için gerekli olan her türlü çabayı göstermektedir.

Evde Kan Alma Hizmetleri

Evde kan alma hizmeti firmamız tarafından sunulan bir hizmettir. Anadolu Evde Sağlık olarak İstanbul ilimizin tamamında hizmet vermekteyiz. Sizlerin de kan testi yaptırması gerekiyorsa ama bir şekilde hastaneye gelemiyor veya gelmek istemiyorsanız bu durumda hizmetimizden faydalanmanız mümkündür. Firmamız her türlü hastasına evde sağlık hizmetleri sunmaktadır. Özellikle yatalak olan ve evden çıkması çok zor olan hastalarına da gerekli olan hizmet vermektedir. Bu sayede hem hastalarının hem de hasta yakınlarının işini kolaylaştırmaktadır.

Firmamız evden kan alma işlemi yaptıktan sonra hızlı bir şekilde bu kanı laboratuvarlarına getirmektedir. Sonrasında gerekli laboratuvar testleri yapılmakta ve sonuçlar sizlere ulaştırılmaktadır. Firmamız tüm süreci en iyi şekilde yönetmektedir. Alanında uzman olan bir hemşire kanı almakta ve kan da ideal şartlarda taşınmaktadır.

İstanbul’da Evden Kan Alma

Anadolu Evde Sağlık firmamız İstanbul ilinin tamamında hizmet sunmaktadır. Firmamız İstanbul’un neresinde olursanız olun gerekli olan testleri yapabilmektedir. Uzman hemşiremiz evinize gelmekte gerekli olan kan ve benzeri sıvıları almakta ve bunlar için gerekli olan testleri yapmaktadır. Evde laboratuvar hizmetleri konusunda firmamız açık ara önde gelmektedir. Bu alanda hizmet veren en köklü firmaların başında yer almaktadır. Tabii ki bu köklü yapısı sayesinde de sizlere en iyi hizmeti sunmaktadır. Firmamız için birinci öncelik her zaman hasta memnuniyeti olmaktadır. Bu yüzden İstanbul genelindeki hastalarına her zaman en iyisini vermektedir. Sizler de hizmetlerimizden yararlanmak isterseniz firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.