Her şeyin bir çaresi olduğu gibi tedavi için imkân bulamayan tüm hastalar için de çareler bitmemektedir. Evden çıkamayacak kadar hasta, yaşlı veya engelli iseniz ve tahlil yaptırma gibi ihtiyaçlarınız varsa evde laboratuvar hizmeti ihtiyacınız var demektir. Bu hizmet sayesinde kan alma tahlil gibi yaptırmanız gereken tüm işlemlerinizi evden çıkmadan biz sizler için halledelim.

Kurumsal ve özel olarak verilen bu hizmetlerden yararlanmak isterseniz bizlere buradan ulaşabilirsiniz. İhtiyacı olan herkesi içine alan bu hizmetler her bölge, semt, şehir gibi birçok yerlerde bulunmaktadır. Bizlere bir telefonla ulaşabilir sıkıntınızı söyleyebilirsiniz. Özel hizmet vermek için hemşirelerimiz bulunmaktadır. Hastalık tedavinizi evden yürütmenin en iyi yolu evde laboratuvar hizmeti almanızdır. 

Evde Laboratuvar Hizmetinde Neler Yapılır

Özel laboratuvar hizmetleri olduğu gibi sgk ile anlaşmalı hizmetlerde bulunmaktadır. Tüm evde laboratuvar tahlilleri için bizlere başvurabilirsiniz. Hemşirelerimiz sizin için, yaşlılarınız için, engelli yakınlarınız için, hastalarınız için evlerine gelsin. Profesyonel ve alanında uzman doktor unvanına sahip kadromuz ile ileri sevide de teknoloji ile evde laboratuvar hizmeti verilmektedir. Bu hizmette hastanın doktor tavsiyesi üzerine yapılan günlük rutin kontroller yapılmaktadır. Hastalığı olmayan yaşlı ve bakıma ihtiyacı olanlar için günlük normal sağlık tahlilleri yapılarak gözden geçirilir. Beslenme, egzersiz, yeme, içme hareket zorluğunda, gücünün dışındaki yaşam kalitesindeki destek bakımından yardım sağlanmaktadır. Hasta psikolojisine uygun bir bakımla en kaliteli bakım hizmeti hedeflenmektedir. Kaliteli ve iyi bir hizmet standarttı için buradan bizlere ulaşabilirsiniz. 

Laboratuvar Hizmeti

Sebebiniz ne olursa olsun evde laboratuvar hizmeti alma isteme durumunda hizmet için yanınızdayız. Evden çıkamama gibi bedensel veya psikolojik rahatsızlıklar sebebi ile tedavinizden geri kalmayın. Bizler ev hizmeti vererek hemşirelerimizi sizlere yollayıp kan örneklerinizi en güvenilir ve hızlı bir iletişimle laboratuvara ulaştırılacaktır. Tahlil sonuçlarınız yetkili doktorunuza iletilecektir. Böylece sağlık kontrolleriniz devam edecektir. Evde laboratuvar hizmeti için bizlere ulaşın. En kaliteli güvenilir ve son teknoloji sistemimizden memnun kalacaksınız. Sgk sahibiyseniz anlaşmalı indirimimizden faydalanabilirsiniz. Her eve her yerde sunduğumuz laboratuvar hizmetimiz vardır.