Laboratuvar hizmetleri genellikle tahlil alınan ve bunların analizinin yapıldığı hizmetlerdir. Bu hizmetlerin başında da tabii ki kan alma hizmeti gelmektedir. Kan pek çok hastalık konusunda bizlere bilgi vermektedir. Bu noktada bir hastalığın analizi yapılırken kan alınması da gerekmektedir. Bunun yanında düzenli olarak tahlil yaptırması gereken hastalar da bulunmaktadır. Fakat bu hastaların sürekli olarak hastaneye gitmesi de zordur. Özellikle yatalak olan hastaların sürekli olarak hastaneye getirilmesi çok zordur. Bu durumda evde laboratuvar hizmetleri yardımınıza koşmaktadır. Bu hizmetler ile gerekli olan tahliller evinizde alınmakta ve sonuçları sizlere ulaştırılmaktadır. Sizlerin evinizden çıkmasına bile gerek kalmadan tüm süreç tamamlanmaktadır. Anadolu Evde Sağlık firmamız da bu konuda gerekli olan desteği sizlere sağlamaktadır. Ekibimiz İstanbul genelinde evde sağlık hizmeti veren uzman bir ekiptir. Her türlü laboratuvar hizmetini de evinizde sizlere ulaştırmaktadır.

Evde Kan Alma Hizmeti Nedir?

Evde kan alma hizmeti adından da anlayabileceğiniz gibi evinize kadar gelinerek alınan ve sonrasında da merkezimizde gerekli olan analizleri yapılan bir hizmettir. Bu hizmetimizden yararlanmak istediğinizde;

  • İlk olarak randevu oluşturmanız gerekmektedir. Ekibimiz tam randevu gününde ve saatinde kapınızda olacaktır.
  • Sonrasında uzman hemşiremiz gerekli olan kanı hastadan alacaktır. Bu aşamada tamamen steril malzemeler kullanılmaktadır.
  • Evden kan alma işleminden sonra bu kanlar yine ideal saklama koşullarında, hızlı bir şekilde merkezimize getirilmektedir.
  • Merkezimizde gerekli olan testlerden geçirilmekte ve analizler yapılmaktadır. Bu işlem sonrasında da sonuçlar çıkarılmaktadır.
  • Çıkan sonuçlar yine ekibimiz tarafından sizlere ulaştırılmaktadır. Tüm bu aşamalarda sizin hiç bir şey yapmanıza gerek yoktur.

Eğer sonuçlarınızda kötü çıkan bir değer varsa bunlar uzman doktorlarımız tarafından değerlendirilmekte ve sizlere bu konuda gerekli olan bilgi sunulmaktadır.

Evde Laboratuvar Hizmetleri Fiyatları Ne Kadar?

Evde laboratuvar hizmetleri hakkında merak edilen konulardan birisi de tabii ki fiyatlar olmaktadır. Bu noktada maalesef sizlere sabit bir fiyat sunmamız mümkün değildir. En doğru ve güncel fiyat bilgisi için firmamız ile iletişime geçmeniz gerekmektedir. Ekibimiz sizlere gerekli olan fiyat bilgisini sunacaktır.