Günümüzde evde sağlık hizmetleri çok fazla ön plana çıkmaya başlamıştır. Bunun temel sebebi ise hastaneleri gitmenin zaman alması ve salgın nedeniyle hastane ortamında hastalık kapma riskidir. Özellikle kronik rahatsızlığı olan hastalar için evde sağlık hizmetleri önem taşıyor. Hastane ortamına gitmesi risk teşkil eden ve çabuk mikrop kapan hastalar evde tedavi ediliyor. Tedavi sürecinde çeşitli tahliller gerekebilir. Kan testi, idrar testi veya farklı testler istenebilir. Bu durumda hastanın hastaneye gitmesine gerek kalmamaktadır. Mobil laboratuvar hizmetleri ile evde kan testi alınıp sonucu incelenebilmektedir. Evde Laboratuvar Hizmetleri sayesinde hastane ortamına gitmeden evde kan, idrar testleri yapılabilmektedir. PCR testi de ev ortamında yapılabilmektedir. 
Evde Laboratuvar Hizmetlerinin Önemi
Hastane ortamında hastalığın yayılması kolaydır. Ne kadar çok temizlik yapılsa ve dezenfekte işlemi gerçekleşse de hastaneye giren çıkan hastalardan mikrop kapılması muhtemeldir. Bu yüzden evde laboratuvar hizmetleri önem kazanıyor. Hastane ortamına gitmeden evde tüm testler yapılıyor. Ayrıca metropol şehirlerde bir hastaneye ulaşmak için trafikte kaybedilen süre oldukça fazladır. Özellikle büyükşehirlerde iş çıkış saatlerinde çok kısa mesafeler bile saatlerce zaman alabilmektedir. Evde Sağlık Hizmetleri ve laboratuvar sayesinde bu süre kaybı ortadan kalkıyor. Hastaların bu zorlu yolculuğa katlanmasına gerek kalmıyor. Siz de Anadolu Sağlık Merkezi mobil laboratuvar hizmetlerini tercih ederek kısa süre içinde adresinizde test verebilirsiniz. 
Evde Test Sonuçları
Test sonuçlarının çıkması ve yorumlanması çok önemlidir. Ev ortamında alınan kan tahlili anlık olarak kontrol edilebilmektedir. Sonrasında ise doktor kontrolünde yorumlaması yapılmaktadır. Gerekli durumlarda tedaviye başlanmaktadır. Anadolu Evde Sağlık hizmetlerinde hemşire ve doktor hizmetimiz de bulunmaktadır. Bu sayede hastaneye gitmeden tedavi sürecini evden yönetmeniz mümkün. Hastanızın daha iyi olması ve evinden yatağından çıkmadan sağlığına kavuşması bu hizmetler ile çok kolaydır. Siz de randevu almak evde laboratuvar hizmetleri konusunda bilgi sahibi olmak için bizlere ulaşabilirsiniz. Bilgi alarak taleplerinizi iletebilirsiniz. Kısa sürede dönüş sağlanacak ve randevunuza istinaden ekiplerimiz adresinize gelecektir. Oldukça uygun fiyatlı olan hizmetlerimizden faydalanarak hastanelerdeki virüslerden ve mikroplardan korunabilirsiniz.