Evde laboratuvar hizmeti evde sağlık ekipleri tarafından hastane ortamında sunulan hizmetin ev ortamına taşınmasıdır. Hemşireler tarafından evde steril bir ortam oluşturularak alınan numune sağlıklı şekilde laboratuvarı iletilir. Anadolu evde sağlık firması sunmuş olduğu numune alım hizmeti sayesinde kişisel hijyeni ön planda tutarak özel sağlık hizmetini ev konforunda sağlıyor.

Evde kan alma hizmeti yatağa bağımlı olarak yaşamsal faaliyetlerini sürdürmek zorunda kalan ileri yaş seviyesi hastalar için önemli bir bakım dönemini içerir. Gerekli tetkikler yapıldıktan sonra özel doktor hizmeti evde tedavi gören hastaya yönelik uygulanır. Evde laboratuvar hizmetleri denildiğinde akla prostat tahlilleri, kolesterol testleri, trigliseridi testler, hormon testleri, tam kan sayımı, karaciğer fonksiyon testleri gelebilir.

Günümüz standartlarında hastane ortamında sunulan her hizmet ev ortamına taşınabiliyor. Evden kan alma hizmeti özel hemşireler tarafından profesyonel bir kadronun desteği ile sizlere sunuluyor. Hasta evden çıkmadığı durumlarda, hastane korkusu bulunduğunda, kronik rahatsızlığı olduğunda numune alımı uygulamaları ev ortamına taşınır. Elde edilen numuneler laboratuvara ulaştırılarak incelenir. Ardından hekim ile paylaşılır. Hastalığın seyrine yönelik alınan düzenli numuneler not edilir. Doktor ile düzenli aralıklarla paylaşılır. Yetişkin bir kadro ve personel ekibi ile birlikte yüksek güvenlik düzeyi göz önünde bulundurularak sunulan kaliteli bir hizmettir.

Anadolu evde sağlık firması İstanbul ilinde yer alan personel destek hizmeti ile evde laboratuvar hizmeti desteğini sizlere sunuyor. Evden kan alma talebinde bulunmak isteyenler iletişim hattını kullanarak irtibata geçebilir. Randevu kaydı oluşturabilir. Belirlenen gün ve saatte firma çalışanlarımız bulunduğunuz yere gelerek sizlere vakitten tasarruf edebilmenizi sağlarken daha konforlu bir ortamda kan alma hizmetini sağlıyor.

Ev veya iş yerinde kan, idrar gibi farklı numunelerin laboratuvara iletilmesini sağlayacak tetkikleri içerir. Sonuçlar detaylı şekilde incelenip değerlendirildikten sonra numune üzerinde yapılan tetkiklerin sonuçları online ortamda ya da bireysel görüşme sırasında tarafınıza iletilecektir.