İleri teknoloji cihazlar ile sunulan evde sağlık hizmeti uzman bir personel ekip ile hastaya yönelik ev konforunda uygulanır. Hastaneye gidemeyecek kadar hastalık çekenler, steril bir ortamda sağlık hizmeti alabilmek için evde doktor hizmetinden faydalanılabilir. Anadolu evde sağlık firması eve doktor çağırma hizmetini her şartta en uygun fiyatlarla konfor ortamında kişiye sunar. Hastalık türüne yönelik özel doktor incelemesi ile tanı konur ve ardından tedavi sürecine geçilir.

Evde bakım hizmeti sürecine eşlik eden özel doktor hizmeti ile tıbbi cihazların her türlü avantajından ev ortamında yararlanabilir. Kişiye özel olarak, hastanın ihtiyacı doğrultusunda sunulan bu hizmet sağlığından endişe eden veya hastanede başlayan tedavi süreci evde devam eden hastalar için geçerlidir. Eve özel doktor hizmeti kapsamında yatarak tedavi aşaması devam edenler, ameliyat öncesi veya sonrası bakım süreci devam edenler yararlanabilir. Kronik rahatsızlığı bulunanlar ile yaşlılık dönemini hastalık ile geçirenler için eşi bulunmaz bir fırsat olarak görülebilir.

Evde doktor muayenesi kapsamında alanında profesyonel ve uzman doktorlar ancak özel tedavi sürecini başlatır. Evde doktor hizmeti türleri arasında şunlar yer alır: Reçeteli ilaç tedavisi devam edenler, Stoma bakımı hizmeti, özel hemşire bakım ve takip hizmeti, EKG çekimi yeni doğan bakımı sayılabilir. Bu süreçte deneyimli hemşireler hastanın takibini yapar ve bu süreçte tüm bakımını üstlenir. Onkoloji hastalarının tedavi süreci, trakeostomi değişim ve bakım hizmeti ile açık yara bakım ve pansuman hizmeti de sunulur.

Özel doktor hizmeti periyodik aralıklar ile kişiye sunulur. Özel bir hemşire veya belirli alanda uzmanlaşmış doktorda bu hizmeti sunabilir. Bakıma muhtaç, yaşlı, çocuk veya engelli hasta bakımında talep edilebilir bir hizmettir. Evde sağlık personelimiz tarafından sunulan tüm bu süreç bu alanda deneyime sahip uzmanlaşmış doktorlar tarafından İstanbul ili ve çevre bölgelerden talep edilebilir. Randevu talebinizi iletebilmek için bizlerle aktif iletişim hattını kullanarak randevu talebinizi oluşturabilirsiniz.