Genetik testi uygulamaları muhakkak ki hemşirenin yanında uzman hekimler tarafından sağlanmalıdır. Özel ve uzman bir kadro ile genetik tanı ve tedavi sürecini kaliteli bir ekip kapsamında Anadolu Evde Sağlık firması sizlere sunar. Genetik analiz ve klinik olarak danışmanlık sürecinde doğru tanının konulabilmesi ve tedavi yöntemlerini uygulanabilmesi için yüksek teknolojide ve kalite standartlarının ötesinde bir hizmet sunuyoruz. Genetik alanında kullandığımız tüm uygulamalar bütçeyi sarsmayacak ekonomik bir süreci içeriyor. Uygun ve yerinde teknolojik altyapıya sahip olan, akademik kariyeri gelişkin sağlık personellerimiz tarafından ulaşılabilir bir uygulama olarak sunuluyor.

Genetik testi gen kromozom ve protein değişkenleri düşünülerek tıbbi olarak uygulanan bir testtir. Sonuçlarına bakılarak şüpheli bir durum olup olmadığı incelenebilir. Ardından bu gen üzerine müdahale edilir, geliştirilebilir, değiştirilebilir. Anadolu evde sağlık firması tarafından sunulan genetik testi uygulamaları hastaneye gitmeye gerek kalmadan en ev konforunda kişiye sunuluyor. Uygulanan testler bu alanda uzman ve yıllarca eğitim görmüş sağlık çalışanlarımız tarafından sunulur. Testin uygulanması, incelenmesi ve sonuçlanması aşamaları büyük bir titizlikle takip edilir.

Sevdiklerinizle beraber bulunduğunuz ortamda yapılacak incelemeler doğrultusunda genetik bir bozukluk olup olmadığı tespit edilebiliyor. Evde sağlık hizmeti sunan firmamız farkıyla steril ve güvenilir bir ortamda tedavi sürecinize şekil vermenizi kolay hale getiriyoruz. Vakitten tasarruf sağlamanıza katkı sunarak; sağlık hizmetini ayağınıza kadar taşıyoruz. Kromozomal testler sayesinde özellikle doğum sürecinde olan anne adayı için çocuğun sağlıklı bir gelişim gösterip göstermediğini öğrenebilmeyi sağlayabilir.

Genetik test uygulamaları kişinin gen ve kromozom yapısı ile ilgili net bilgi alabilmeyi sağlar. Günümüzde standartlar göz önünde bulundurularak uygulanan genetik testleri arasında yeni doğan genetik tarama testi, teşhis ve taşıyıcılık testi, doğum öncesi testler, pgt ve prediktif testleri İstanbul ilinden ulaşılabilen firmamız ile uygulanıyor. Anne ve bebek için büyük öneme sahip olan bu testler doğum süreci öncesinde bebeğin genetik bir hastalık taşıyıp taşımadığını anlamayı da sağlayacaktır.