Evde laboratuvar hizmeti adından da anlaşılacağı üzere hastane ortamında laboratuvar merkezlerinde beklemeye gerek kalmadan ev konforunda belirli testlerin yapılıp sonuçlarının hızlı bir şekilde alınmasını sağlayacak bir hizmet türüdür. Evden çıkmaya engel olacak yatağa bağımlılığa sebep olan bir hastalığınız olabilir. Ev veya iş yerinde yoğun bir gündeminiz bulunabilir. Kendinizi yorgun, halsiz ve hasta hissediyor olabilirsiniz. Anadolu Evde Sağlık firması ev konforunda numune alma hizmeti kapsamında laboratuvara iletilen tüm örneklerin incelenerek tetkik edilmesini sağlıyor.

Yoğun iş temposu içerisinde trafikte vakit kaybetmek istemiyor olabilirsiniz. Hastane korkunuz da olabilir. Maddi ve manevi olarak kişinin kendini iyi hissetmesini sağlayacak evde bakım hizmeti kapsamındaki laboratuvar tetkik ve numune alım hizmeti alanında uzman personel ekibimiz tarafından sunuluyor.

Haftanın her günü 7/24 faydalanabileceğiniz hizmetimiz mobil araçlar ve içerisinde gerekli ekipmanların hazırlanarak getirildiği bir ortamda güvenilir, hasta mahremiyete odaklı ve steril bir şekilde hizmet sunuluyor. Hastane personeli ile iletişime geçtiğiniz anda sizin için en doğru gün ve saate randevu oluşturulur. Alınan kayıt sonrası belirlenen saatte vücudunuzdan örnek alınarak vakit kaybı yaşanmadan laboratuvar ortamına iletilir, sonuçlar kısa sürede tarafınıza ulaşır.

İstanbul ilinde bulunan firmamızla iletişime geçtiğiniz anda sağlık çalışanlarımız bulunduğunuz yere gelerek hizmetini sunmaya başlıyor. Öncesinde ön görüşme dahilinde bilgi aktarımı sağlandıktan hemen sonra numune alma hizmetine geçiliyor. Burada hasta yakınları ile doğru iletişimi sağlayabilmek, yerinde uygulama ve tetkik sürecini daha çabuk atlatılabilir hale getiriyor.

İleri derecede yaşlılık durumu, hastalıkların vücuda ağır gelmesi, kronik rahatsızlıklar, bağışıklık sisteminin düşük olması gibi farklı sebeplerden kaynaklı olarak hastaneye gitmeden laboratuvar ortamı evinize taşınıyor. Yaptırılması gereken tüm testler ve kan alma hizmeti uzman hemşirelerimiz tarafından sizlere sunuluyor. Kişinin fiziki olarak dışarıya çıkmasına engel olacak bir engeli olduğu gibi psikolojik olarak kendini iyi hissetmiyor da olabilir. Ev konforunda alınan kan alma hizmeti sonrası 120 dakikalık süreç içerisinde laboratuvara teslim edilen numunelerin sonuçları kısa sürede kişiye iletilir.