Evde sağlık hizmeti kapsamında değerlendirilen eve doktor çağırma hizmeti sağlık konusunda tanı ve tedavi sürecini kolaylaştıracak birtakım işlemleri içeriyor. Kronik rahatsızlığı bulunanlar, hastane korkusu olanlar, yatağa bağımlı olarak yaşamsal faaliyetlerini sürdürenler için eşsiz bir fırsat. Anadolu evde sağlık evde bakım hizmeti kapsamında daha temkinli bir sonuç alabilmek kolaylaşacak. Uzman doktor gözetiminde sunulan evde doktor hizmeti koruyucu sağlık ve tetkik hizmeti kapsamı içerisinde hastanın ev konforunda yaşam kalitesini arttırabilmeyi hedefler.

Özel doktor hizmeti kapsamında evde doktor muayenesi yaptırmak isteyen bir kişi ameliyat öncesindeki süreçte ya da ameliyat tamamlandıktan sonra bakımı devam etmesi gerektiği durumlarda, ileri seviye hastalık nüks ettiği anlarda, kronik rahatsızlığı bulunduğunda, yatarak ya da ayakta tedavi süreci devam eden hastalarda ve ileri yaş bakımına gerekli olduğu tedavi ve bakım sürecinde talep edilebiliyor. Evde bakım sağlık personelleri bu alanda yetişmiş kalifiye hemşireleri ile beraber sunulan hizmette hastaneye gitmeden ev konforunda branşa özel doktora erişebilmeyi kolaylaştırıyor. Özel anlarda evden çıkmak istemediğinizde İstanbul ilinde hizmet veren firmamızın özel sağlık danışanı ile iletişime geçerek hastalığına yönelik branşta doktoru evinize talep edebilirsiniz.

Evde doktor hizmeti kapsamında yer alan her türlü faaliyet hastaneye ya da kliniğe gitmeye gerek kalmadan steril bir şekilde ev konforunda güvenliğinizi destekliyor. Bu kapsamda karın ağrısı, öksürük ya da baş dönmesi gibi birincil basamak hizmetler ile koruyucu bakım adı verilen diğer medikal hastalıklar ya da yüksek kolesterol gibi kronik rahatsızlığı bulunanlar ile ileri derecede solunum yolu enfeksiyonu, zatürre gibi akut problem çeken hastalarda tercih edilebiliyor. Gizlilik esasına dayalı olarak evde doktor ekibi uzman bir kadro ile tarafınıza 7/24 bakım hizmetini sağlıyor. Bu anlamda kişiselleştirilmiş ve ev konforunda sunulan evde doktor hizmeti kaliteli bir personel müşteri memnuniyeti odaklı halde sunulur. Gizlilik esasına dayalı olarak gerçekleştirilen her tedavi süreci firma personellerimiz tarafından yerine getirilir.