Covid- 19 hastalığı sürecinde kişinin vücut bağışıklığını yitirdiği ve belirli bir izolasyon sürecine girilmesi gereken evreleri içerir. Tüm bu süreçte evde ya da iş yerinde Covid- 19 testi yaptırabilmek için randevu kaydı oluşturabilirsiniz. Anadolu evde sağlık firması PCR testi uygulamalarına dakikaları içerisinde ev konforunda sunuyor. Covid- 19 vakalarını tespit edebilmek için farklı tekniklerle testler uygulanır. Teşhisin konulabilmesinde hızlı test kiti adı verilen özel bir uygulama personel ekibimiz aracılığı ile kişiye sunulur. Burada kullanılan hizmet daha çok hızlı bir sonuç alabilmeyi destekler.

Ev ortamında sunulan PCR testi uygulaması sağlanırken öncelikle kişinin herhangi bir şeye yönelik alerjisi ya da hastalığı olup olmadığı öğrenilir. Karşılıklı görüşme sürecinde müşteri memnuniyeti ön plandadır. Personel ekibimiz bu alanda uzmanlığı ile dakikalar içerisinde PCR hızlı test kitini uygulamaya başlayacaktır. Bu alanda deneyimli olan hemşireler süreçte kan alma işlemini gerçekleştirir ve elde edilen bulguları laboratuvara yönlendirir. Talebe göre cep telefonuna e-mail yolu ile testin sonuçları iletilir. PCR testi daha önce Corona virüs hastalığı geçirmiş olan kişilerin bağışıklık durumunu öğrenebilme de fayda sağlar. Süreçte daha korunaklı bir ortamda bulunabilmek için yapılan test sonrası tetkikler detaylı bir şekilde incelenir. Firmamızın sunmuş olduğu PCR testi uygulamasından faydalanabilmek için aktif iletişim hattı üzerinden irtibata geçebilirsiniz. Hızlı Pcr test kiti uygulaması ile sonuçlar laboratuvar tarafından e-nabız sistemi üzerinden de incelenebilir.

Covid-19 salgını sürecinde kişinin hastalığa yakalanıp yakalanmadığını net olarak belirlenebilmesi için uygulanan PCR testi ev ortamında sunuluyor. İstanbul ili ve civar bölgelerinde yaşayanlar firmamızın sunmuş olduğu aktif PCR testi uygulamasından yararlanabilir. İş yerinde ya da evde Covid- 19 kapsamında önlemini almak isteyenler için Pcr testi virüsün hangi dönemde vücutta yer almaya başladığını ortaya çıkarır. Uygulanacak antikor testleri vücutta hastalığın başlangıcını ve bağışıklık durumunu net olarak ortaya çıkarır. Ardından laboratuvara gönderilen tüm tetkikler için sonuç bekleme aşamasına geçilir. Tüm bu aşamada personelimiz sürecin takibi ve tedaviye yönelik bilgilendirmeyi her aşamada sağlıyor.