Evde pcr testi firmamzı tarafından sunulan önemli hizmetlerden birisidir. İstanbul civarında ikamet ediyor ve evde test vermek istiyorsanız firmamızdan destek alabilirsiniz. PCR testi farklı birçok hastalığın tespitinde kullanılmaktadır. Bu tespitler ile hastanın durumu kısa sürede ortaya çıkmaktadır. Kan testi veya diğer testler ile tespit edilemeyen bu hastalıklar PCR testi ile kısa süre içinde tespit edilmektedir. Özellikle COVİD 19 hastalığının yayılmasından sonra bu testlerin önemi artmıştır. Bu testler sayesinde kişinin hasta olup olmaması kısa süre içinde tespit ediliyor. Test sonucuna göre kişinin virüsü taşıyıp taşımadığı %90 ihtimal ile öğrenilebiliyor. Anadolu evde sağlık olarak bu konularda destek veriyoruz. PCR testi yaptırmak istiyor ancak evden çıkamıyorsanız ev ortamında bizzat ekiplerimizin adresinize gelmesi ile test yapıyoruz. Daha fazla bilgi için bizler ile iletişime geçebilirsiniz.

Evde PCR Testi Nasıl Yapılır? PCR Testi Aşamaları Nelerdir?

PCR testi ağızdan ve burundan alınan örneklerin incelenmesi sonucunda yapılmaktadır. Bu incelemelerde sürüntü örneklerindeki mikroplar ve diğer yabancı mikroorganizmalar tespit edilmektedir. Anadolu evde sağlık olarak evde pcr testi nedir ve nasıl yapılır gibi konularda sizlere profesyonel destek sunuyoruz. Adresinize gelerek en hızlı şekilde test yapıyoruz. Evde yapılan PCR testinin hastanedekinden hiçbir farkı yoktur. Hastanede yapılan testlerin incelenme süresi biraz daha uzundur. Ancak evde yapılan testler çok daha hızlı şekilde sonuçlandırılmaktadır. Ayrıca evde yapılan PCR testi sayesinde hastane ortamına girmeniz, hastaa olma riski bulunan insanlar ile aynı sırada beklemeniz gerekmemektedir. Bu testin yapılması için ilk aşama kişilerin riskli olmasıdır. Belirtileri gösteriyor olmasıdır. İkinci aşamada ağızdan örnek alınır. Sonrasında ise burunda örnek alınarak sonuca ulaşılır.

Evde PCR Testinin Avantajları Nelerdir?

Evde PCR testi ile hastaneye gitmenize gerek kalmıyor. Hastane ortamında mikrop kapma ihtimaliniz mevcuttur. Hasta olmasanız bile o ortamda bulunduktan sonra çeşitli hastalıkların etkisini görebilirsiniz. Bunu yaşamamak adına EVDE pcr testi İstanbul için oldukça önem taşıyor. Anadolu evde sağlık olarak evinize en hızlı şekilde geliyoruz. Kısa süre içinde sorunu çözerek sizlere en iyiyi sunuyor ve testinizi güvenli bir ortamda yaptırma imkanı tanıyoruz.