İnsan sağlığının ön planda olduğu her türlü tedavi sürecinde bilgili ve deneyimli olan personeller tarafından hizmetin sunulması gerekir. Anadolu evde sağlık firması özel hemşirelik hizmeti kapsamında damardan serum takma hizmeti, antibiyotik enjektesi, farklı ilaçların damar yolu ile kişiye sunulması gibi tekniksel süreçlerde destek sağlıyor. Hastane ortamında olduğunda iyileşme süreci yavaşlar. Kişinin manevi olarak kendini daha iyi hissetmesi zor hale gelir. Ev konforunda sunulan evde sağlık hizmeti kapsamındaki serum takma faaliyetinden bizleri arayarak faydalanmaya başlayabilirsiniz. Uygun fiyatlı politikamız kapsamında sunduğumuz hizmet hem hastaya hem de hasta yakınlarına özel bir muameleyi başlatır. Maddi olarak tasarruf sağlamayı desteklerken manevi olarak hastanenin boğucu etkisinden kurtarır. Ağız yolu ile beslenme faaliyetlerini gerçekleştiremeyen hastalar için sıvı alımı evde bakım hemşiresi serum takma hizmeti ile sunulur. Damar yolundan verilen besin kişinin yitirmiş olduğu vücut dengesini yeniden kazanmasına ve rahatlıkla beslenebilmesini sağlar.

Doktor tarafından belirli bir tanı konmuş olan hastanın tedavi süreci evde sürdürüldüğünde serum takma hizmetinden yararlanılabilir. Damar içerisine kateter yolu ile uygulanan bu hizmet serum takma ve çıkarma hizmeti olarak iki farklı sürecin düzenli aralıklarla devam ettirilmesi ile oluşur. Bu alanda Sağlık Bakanlığı tarafından onayı bulunan personel ekibin hizmet sunması önemlidir. Tecrübesi bulunan personelimiz serum takma ve çıkarma işlemlerinde damar yoluna zarar vermeden, tahrişe neden olmadan, kızarıklık yapmadan bu işlemi sağlamalıdır. Muhakkak ki steril bir şekilde sunulması gereken serum takmaya da çıkarma işlemleri dışarıdan enfeksiyon kapma riskini de oluşturabilir. Uzun yıllardır sunduğu tecrübe ile ön planda çıkan firmamız İstanbul ili ve çevre ilçelerden sizlere evde sağlık hizmetini sunmaya devam ediyor.

Evde Serum takma hizmeti hemşirelik ya da buna denk bir okuldan mezun olmuş ve bu alanda en az 3 yıl deneyimi bulunan evde bakım hemşireleri tarafından sunulur. Her biri Sağlık Bakanlığı tarafından ruhsatlandırılmıştır. Hekim ile yazılmış reçete doğrultusunda ancak işlem uygulayabilir. Bu alanda var olan profesyonellik belirli bir rutinde planlama doğrultusunda ancak gerçekleştirilebilir. Evde bakım tedavisi kapsamında sunulan serum takma hizmetinin kullanıldığı alanlar şunlardır:

  • Enfeksiyon durumlarında kişinin ihtiyacı olan antibiyotik tedavi süreci
  • Ameliyat sonrasında devam eden ağrılı sürecin sonlandırılması
  • Kemoterapi nedeniyle hastalık süreci devam eden kanser hastaları
  • Herhangi bir cihaza bağlı olarak yaşamsal faaliyetlerini sürdürmeye çalışan ileri yaştaki bireyler
  • Metabolik olarak vücut dengesini yitirmiş olanlar ve ağız yolu ile beslenemeyenler için sunulan bir hizmettir.
  • Bunun yanı sıra hastane korkusundan kaynaklı olarak da bazı kişiler bu tedavi tekniğini tercih edebilir.