İleri seviye yaşlıların vücutlarında yaşadıkları hastalığa yönelik belirli kriterleri göz önünde bulundurarak talep ettikleri hemşirelik hizmetidir. Hastane süreci sona eren evde bakım süreci devam eden tüm hastalar evde hemşire hizmetinden faydalanabilir. Uygun fiyatlı evde hemşire hizmetinden faydalanmak isteyenler Anadolu Evde Sağlık firması çalışanları ile irtibata geçebilir. Sağlık Bakanlığı tarafından onaylanmış bakım hemşireleri uygun fiyatlarla kritere uygun gün ve saatte tarafınıza iletilir. Günlük, haftalık ya da aylık oluşu fiyatlardan farklılığı beraberinde getirir.

Hemşire evde bakım hizmeti kapsamında tecrübeli ve hasta iletişimi kuvvetli olan personel ekibimiz ücret dahilinde tarafınıza yönlendirilir. Burada önemli olan ek hizmet talebi bulunuyor mu? fiyat belirlemesi bu önemli detay ile ortaya çıkarılıyor. Evde hemşirelik hizmeti İstanbul ili ve çevre ilçelerden talebinize göre başlatılabilir. Evde hemşirelik hizmeti kapsamında 12 saatlik süreçten başlayarak aylık planlamalar doğrultusunda farklı aralıklarla hizmet talep edilebilir. Evde hemşire hizmeti kapsamında sağlık personellerimiz güvenilir şekilde ve profesyonelce duruma yaklaşarak kronik ya da akut desteğe ihtiyaç duyulduğu anda hizmetin ortaya koyar. Evde hemşire hizmeti kapsamı içerisine dahil edilen destek sürecinde kan alıp verme hizmeti serum takma, yara bakım hizmeti ya da pansuman hizmetleri de dahil edilir. Anadolu evde sağlık firması yıllardır bu sektörde varlığını koruyor. Uzman hemşire kadrosu ile tedavinin en nihayetinde sağlıklı bir şekilde sürdürülebilmesini destekliyor.

Evde hemşire fiyatları tedavinin süresine göre değişebiliyor. Fizik tedavi evde bakım sürecine dahil edilen kriterler arasında kronik ya da ortopedik rahatsızlığı bulunanlar, yoğun bakım sonrası hastalık süreci evde tedavi ile yönlendirilenler için büyük önem taşıyor. Evde hemşire hizmeti hasta talep ettiğinde ek bakım hizmeti kapsamında günlük ve rutin sağlık hizmetine ek olarak farklı branş doktorundan muayene talep edilebilir. Fizik tedavi hizmeti laboratuvar ya da radyoloji hizmeti istenebilir. Hasta yakını ilave hizmet talep ettiği anda fiyatlardaki farklılık yeniden hesaplanarak sunulur.