Evde kan tahlili hizmeti evde bakım sağlık personelleri tarafından organize şekilde gerçekleştirilen profesyonel bir hizmet sürecini içerir. Anadolu evde sağlık firması bünyesinde çalışan her bir hemşire ve doktor bu alanda deneyimli ve uzun süredir bu faaliyet kapsamında hizmetini sunan kişilerden oluşur. Her bir çalışan Sağlık Bakanlığı onaylı olarak hizmetini ortaya koyarken sürecin daha sağlıklı ve kontrollü şekilde yönetilebilmesini de destekler. Evde kan tahlili uygulaması Sağlık ocağı özel hastaneler ya da devlet hastanelerinde uygulanan tekniklerden farklı değildir. Yalnızca ev konforunda herhangi bir yere gitmeye gerek kalmadan sağlık ekibinin bulunduğundan ortama gelebilmesini sağlayan rutin teknikleri içerir.

Yatağa bağımlı olarak yaşamsal faaliyetlerini sürdürenler, alerjik hastalığı bulunanlar, hastane korkusu bulunanlar, ev konforunda Anadolu evde sağlık firmasının personel ekibi kapsamında sunulan kan tahlili alım sürecini talep edebilir. Evde kan tahlili uygulamaları kapsamında vücuttan alınacak madde örneği doğru koşullarda tüp içerisinde saklanır. Tetkik edilmesi için kısa sürede laboratuvara iletilir. Tüm bu süreçte sadece firmamızın personelleri aktif olarak hizmetini sunar. Burada tedavi süreci başlatılan kişinin ek bir müdahale yapmasına gerek yoktur. Tahlilinin sonuçları oldukça kısa bir sürede tarafınıza iletilir.

Evde SMA testi uygulamalarında muhakkak ki bu alanda deneyimli kişilerin müdahalede bulunması gerekir. Dikkat edilmediğinde yanlış uygulamalar hayati tehlike oluşturabilir ya da istenen sonucu vermeyecektir. İstanbul bölgesinde aktif olarak hizmetini sunan sağlık firmamız kapsamında çalışan elemanlar talebe göre evde kan tahlili hizmetini sunar. Kan tahlili alım hizmeti 15 dakika ile 30 dakika arasında değişir. Alınan numune örneği tetkik edilebilmek için personel ekibimiz aracılığı ile laboratuvara iletilir. Güvenilir ve steril bir şekilde sunulan hizmette bireysel sağlık ve hijyen oldukça önemlidir. Bulunduğunuz ortamda ev konforunda sunulan sağlık hizmetimizden kısa sürede faydalanabilmek için bizlerle iletişime geçebilirsiniz. İrtibata geçildiği anda evde kan alma fiyatları hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Sizlere en uygun ve erişilebilir evde sağlık hizmetini sunan firmamız çalışanları ile bizlere ulaştığınız anda ücretsiz araçlarla bulunduğunuz ortama ulaştırılacaktır.