Günümüzde sağlık hizmetleri hastane ortamındaki steril olmayan ve boğucu havadan uzaklaşarak ev ortamına taşınabiliyor. Gittikçe gelişen ve kendini yenileyen bu sektörde Anadolu evde sağlık firması ve benzeri farklı sağlık kuruluşları tarafından evde bakım hizmeti sunulmaya başlandı. Uzun süredir kişide var olan bazı belirtiler vücutta herhangi bir hastalığın işareti olmaya başlamış olabilir. Bunun için kan tahlili ile laboratuvar ortamında incelenecek olan veriler sonuca daha kolay ulaşabilmeyi sağlayacaktır. Anadolu evde sağlık firması aracılığı ile yetiştirilmiş personel kadrosu bulunduğunuz alana gelerek kan tahlili uygulamalarını kısa sürede ev ortamında gerçekleştiriyor. Alınan numuneler laboratuvar ortamına iletilerek doktor gözetiminde incelemeler tamamlanıp sonuçları kişiye kısa sürede aktarılıyor.

Günümüz standartlarında evde kan tahlili yaptırarak düzenli takiplerle hastalığın seyrini raporlamak ve bu tahlillerden elde edilecek sonuçları laboratuvar ortamında aktarıp bunun sonuçlarını beklemek ortadan kalkıyor. Klasik sistemde tüm bu aşamaların yerine getirilmesi gerekirken günümüzde ev konforunda sağlık ekiplerinin yönetimi dahilinde kısa sürede kan tahlili sonucuna ulaşmak mümkün hale geliyor.

Ev ve işyerinde uygulanan özel sağlık hizmeti evde bakım hizmeti kapsamında sunulmaktadır. Bu alanda yetiştirilmiş özel hemşireler sayesinde evde tahlil hizmeti uygulanır. Vücuttan alınacak sıvı tükürük, idrar veya kan olabilir. Bu alanda uzmanlığa erişmiş olan hemşireler süreci yönlendirecektir. Özel tüpler içinde alınan bu örneklerle laboratuvar ortamına aktarılarak sizin için testten geçirilir. Kan tahlili sonuçları ise kısa sürede tarafınıza iletilir. Burada uygulama yapılırken tüm basamaklara dikkat etmek sırasıyla işlemi uygulamayı sağlarken steril olabilmek önemlidir.

Hastane ortamına gitmeye gerek kalmadan evde kan testi hizmetini sunan firmamız İstanbul bölgesi ve civar ilçelerden ulaşılabilecek bir konumda yer alıyor. Aktif çağrı hizmeti hattımızı kullanarak 7/24 istediğiniz anda hizmetimizden faydalanmaya başlayabilirsiniz. Talebe göre günlük, haftalık ya da aylık olarak sunulan sağlık hizmetimiz evde bakım hizmeti kapsamı içerisinde uygun fiyatlarla ücretlendirilir. Evde uygulanabilecek kan testleri içerisinde idrar testleri, biyokimya testleri, kan şekerini ölçmeyi de sağlar ve kolesterolü ortaya çıkarır. Kan testi vücutta pıhtılaşmaya yönelik bozuklukları tespit edilmeye sağlayacak koagülasyon testi, hemogram, vücudun kansızlığını vitamin ve mineral düşüklüğünü öğrenmeyi sağlayacak anemi paneli ile çeşitli hormon testleri de uygulanabilir