Ev ve işyerinden sunulan evde sağlık hizmetidir. Evde bakım sağlık hizmeti kapsamında yer alan eğitimli hemşireler tarafından gerçekleştirilen kan tahlili alım hizmetidir. Hastane ortamında steril olmayan durumlardan sıyrılmak için tercih edilen evde sağlık hizmetleri içerisinden yer alan bir sağlık hizmetidir. Anadolu evde sağlık firması aracılığıyla sunulan bu hizmette laboratuvara gönderilen her numune tetkikten geçirildikten sonra sonuçları iletilir.

Evde kan tahlili alımı gelişmiş sağlık hizmetleri kapsamına dahil edilir. Evde yatalak halde yaşayan ve yürümekte zorluk çeken hastalar için ev konforunda sunulan bir hizmet türüdür. Evde kan tahlili hizmeti örneğinin kişiden alınması hasta için zamandan tasarruf edebilmeyi de sağlar. Evde uygulanan tedavi şeklinde idrar, kan, tükürük vs. farklı numuneler örnek olarak alınır ve kişi adına yapılan testler sırasında kullanılır. Bozulma standardı göz önüne alınarak uygun şartlarda steril bir ortamda saklanır. Ardından laboratuvara iletilir. İstanbul ili ve çevre bölgelerden sunulan Evde kan testi uygulamaları zamandan tasarruf edebilmeyi sağlarken sizleri daha zinde ve konforlu hissettirecek bir süreci de başlatır.

Evde kan testi uygulama alanları arasında şu çeşitler yer alır. Pıhtılaşma bozuklukları için koagülasyon testleri, hemogram testi, biyokimya testleri, Gaita testi, idrar testi, kansızlık testleri ve hormon testleridir. Anadolu evde sağlık firma çalışanları tarafından sunulan bu hizmet numune alma sürecinde ev veya işyerinize gelecek personel ekip tarafından sağlanır.

Gerekli tetkikler yapıldıktan sonra yatak yarası bulunan, ayakta tedavi sürecini sürdüremeyen, kronik rahatsızlığı olan ya da yatağa bağımlı olarak yaşamsal faaliyetlerini gerçekleştirebilen hastalar için uygulanan pratik bir tekniktir. Tıbbi laboratuvar ortamına gitmeye gerek kalmadan sağlık ekipleri sizlere ulaşarak numune alım işlemini gerçekleştirir ve ardından işleminiz laboratuvara aktarılır.

Trafiğe takılı kalmanıza engel olarak sevdiklerinize daha fazla vakit geçirebilmenizi sağlayacak bu pratik teknikler alanında uzman olan evde sağlık firmamız çalışanları tarafından sizlere sunuluyor.