Sağlıklı bir yaşantıya adım atabilmek için tıbbi olarak gerekli olan tahlillerin doğru zaman aralığında sunulması gerekir. Hastane ortamında sağlanan kan tahlili uygulamaları vücutta var olan hastalığın tespit edilebilmesinde büyük fayda sunar. Yatağa bağımlı olarak yaşamsal faaliyetlerini sürdürmek zorunda olanlar bulundukları ortama evde sağlık ekiplerinin kısa sürede talep edebilir. Evde kan tahlili hizmeti kapsamında kalifiye personel ekip bulunduğunuz alana gelerek ev konforunda steril bir hizmet sağlar. Anadolu evde sağlık firması aracılığı ile sunulan evde kan tahlili hizmeti kapsamında yer alan tüm uygulamalar uygun fiyat garantisi ile tarafınıza iletilir.

Kan tahlili uygulaması yapılırken vücuttan alınan bir sıvı üzerinden inceleme tamamlanır. Uygun ortam koşulları belirli bir süre içerisinde hastalığın teşhisine yönelik tahlil sürecinin tamamlanmasını kolaylaştırır. Evde kan tahlili hizmetinden faydalanan her türlü hasta tetkikler doğrultusunda kan tüplerine usulüne uygun bir şekilde boşaltım sağlayarak laboratuvarlara iletilmesini kolaylaştırır. Kan tahlili uygulaması kapsamında sağlık çalışanlarımız PCR testi uygulamaları, evde şeker hastalığı testi uygulamaları ile farklı hastalıkların öğrenilmesine yönelik ev konforunda kan testi uygulamalarını da sağlıyor.

Evde kan testi yaptırmak isteyen bir vatandaş belirli kategorilerin yönelik hizmet talep edebilir. Bunlar arasında idrar testi, kansızlık, anemi testi, hormon testleri, biyokimya testleri ile hemogram testleri yer alır. Vücutta eksilen keratin, sodyum, potasyum, kan şekeri, kolesterol ve benzeri farklı biyolojik etmenler ortaya çıkarılabilir. Pıhtılaşma bozuklukları tespit edilebilir. Demir ve demire bağlı oluşan kansızlık teşhisi alınacak kan testi ile kolaylıkla sağlanabilir. Hamilelik döneminde gebelik testi uygulamaları da yine ev konforunda İstanbul ili çevre ilçelerden ulaşabileceğiniz firmamız ile sunuluyor. Kalite standartları gereği kişisel bilgileriniz 3. şahıslarla paylaşılmıyor. Ev konforunda PCR testi uygulaması da sağlanıyor. Özel olarak tüplere alınan numuneler laboratuvara iletilerek birkaç gün içerisinde tarafınıza sonuçlar iletiliyor. Kronik şeker rahatsızlığı bulunan hastalar düzenli takip sistemi ile doktor gözetiminde evde sağlık hizmetlerinden kısa sürede faydalanabilir.