Evde sağlık hizmeti kapsamında yer alan evde kan testi uygulamaları yatağa bağlı olarak yaşamsal faaliyetlerini sürdürmek zorunda olan hastalar için kolaylık sunuyor. Evde kan tahlili hizmetinden faydalanmak isteyenler için Anadolu evde sağlık firması bu alanda uzman personel ekibi ile beraber bulunulan ortama gelerek vücuttan kan, tükürük ya da idrar örneği alınarak bu numunelere özel hazırlanmış kaplar içerisinde barındırıyor. Ardından tetkik edilmek üzere laboratuvara gönderiliyor. Klasik koşullarda uzun sürecek olan bu süreç evde sağlık firmamız aracılığı ile talep edildiğinde laboratuvardan sonuçların alınması daha hızlı sürede gerçekleşiyor. Sağlık hizmetleri yoğun iş temposu içerisinde sağlığına dikkat edebilecek vakti ayıramayanlar için farklı alternatifler de oluşturuyor. Personeller iletişime geçtiğiniz andan itibaren sevdiklerinizle beraber aynı ortamda tedavi hizmetinden faydalanabilmenizi destekliyor.

 

Evde sağlık hizmeti uygulanırken önemli olan steril bir ortamda hastanın en rahat şekilde olabilmesini sağlayacak bir hizmet sunabilmektir. Bu alanda bakanlık onaylı hemşirelerimiz evde kan testi uygulamalarını kısa sürede profesyonel ve sistematik bir çerçevede hastaya sunuyor. Evde uygulanabilecek testler arasında şeker hastalığı testi, PCR testi başta olmak üzere hemogram testi, idrar testi, biyokimya testleri, pıhtılaşma bozukluğunu anlamaya yönelik testler ya da kansızlık testi yapılabiliyor. Firmamızın sunduğu evde sağlık hizmeti kapsamındaki kan alma fiyatları hakkında bilgi sahibi olabilmek için iletişim hattını kullanarak irtibata geçmeniz yeterlidir.

 

Ev ortamında uygulanan her bir kan testi ile kan şekeri seviyesi, vücuttaki potasyum, sodyum ya da vitamin ve mineral eksikliği tespit edilebiliyor. Kolesterol olup olmadığı vücuttaki üre oranı, demir ve B12 vitamini yapılan test sonucunda ortaya çıkarılabilir. İleri boyutlu olarak kişinin herhangi bir hastalığı olup olmadığını tespit edebilmeyi sağlayacak bir takım işlemleri içeriyor. Özellikle bağışıklık sistemi düşük olan ileri yaş seviyesi hastalar ile bebekler için ev ortamında sunulan bu hizmet dışarıdan gelebilecek virüs oluşumuna karşı vücudun kendini savunabilmesini de sağlıyor. İstanbul bölgesi ve çevre ilçelerden bizlere ulaşarak sunduğumuz evde kan testi uygulamalarından profesyonel bir kadro ile faydalanabilirsiniz.