Laboratuvar hizmetleri evde bakım ve sağlık hizmetleri kapsamına dahil edilen hemşire ve özel uzman doktorlar tarafından steril bir ortamda laboratuvar konforu sağlanarak sunulan bir hizmet türüdür. Hastaneye gitmeye gerek kalmadan yaşlı bireyler, bireysel sağlığından endişe edenler, hastane korkusu bulunanlar ya da alerjik reaksiyon tehlikesi bulunanlar için tavsiye ediliyor. Anadolu Evde Sağlık firması çalışanları konu üzerine evde sağlık ekiplerine gerekli donanımlarla beraber evde laboratuvar hizmetleri için yönlendiriyor.

Evde laboratuvar hizmetleri kapsamında kolesterol, hormonal testler, prostat tahlilleri, tam kan sayımı ya da karaciğer fonksiyon testleri örnek olarak verilebilir. Evde laboratuvar hizmeti  kapsamında ev konforundan uzaklaşmadan hizmetin ayağa kadar gelebilmesi mümkün oluyor. Bireysel olarak kişiden alınan kan örneği laboratuvara iletiler. Tüm tahliller en doğru zamanda ve kısa sürede sonuçlandırılarak tarafınıza iletilir. Burada sonuçların doktor eşliğinde incelenebilmesi mümkün hale getiriliyor. İstanbul ili ve çevre bölgelerden sunmuş olduğumuz sağlık hizmetinden faydalanabilirsiniz.

Evde sağlık hizmeti kapsamında evde kan alma ve ardından örnekleri laboratuvara iletme süreci tam bir plan eşliğinde uzman bakım hemşireleri tarafından yönlendirilir. İstanbul'un her semtine yönelik sunduğumuz profesyonel hizmet müşteri memnuniyeti odaklı olarak tarafınıza iletilir. Burada önemli olan hastanın kaygısı  ve stres gibi durumlarda süreci en doğru şekilde yönetebilmesini sağlayabilmektedir.

Hasta bakıcı hizmeti olarak da adlandırılan laboratuvar hizmetleri evden kan alma hastalığın evresine göre teşhis koyabilmek, nörolojik kas hastalıkları Alzheimer hastaları için tedavi sürecini pekiştirilmesi amacıyla hasta bakıcıların kontrolünde sunulan bir hizmettir. Evden uzaklaşmayı engelleyen bir durumunuz bulunuyor. Ev konforunda yatağa bağlı olduğunuz anda dahi laboratuvara iletilecek özel kan alım testleri uygulanır. Bu laboratuvar testleri kişinin kendini daha iyi hissetmesini sağlarken fiziksel olarakta yapılması gerekenler hakkında verilecek bilgilendirme ile değişebilir. Evde sağlık hizmeti kapsamında önemli bir branş olarak sunulur. Burada hastaya psikolojik olarakta destek uygulanır. Zamandan tasarruf sağlanırken hastanın transfer ya da nakil işlemleri için özel bir ortam oluşturmaya gerek duyulmaz.