Evde muayene hizmeti hasta ve hasta yakınlarına yönelik ev konforunda profesyonel destek sunan bir hizmet türüdür. Anadolu evde sağlık firması tarafından sunulan sağlık hizmetleri kapsamında evde muayene hizmeti ihtiyaç duyduğunuz herhangi bir anda iletişim kurduğunuz anda 7/24 ulaşım sağlayabileceğiniz anlık doktor ve hemşire hizmetinden oluşur. Evde muayene hizmeti evden çıkamayacak kadar kronik rahatsızlığı bulunanlar, yatağa bağımlı olarak yaşamsal faaliyetini sürdürenler için büyük bir fırsat alanı oluşturur. Özellikle ileri yaş grupları 65 yaş üzeri yaşlılar ile henüz bağışıklık sistemi gelişmemiş olan bebekler için talep edilebilecek bir uygulamadır.

Firmamız Sağlık Bakanlığından onaylı hemşire ve doktorları ile ev ortamında hastaneye gitmeye gerek kalmadan muayene sürecine başlatabilecek bir fırsat alanı oluşturuyor. Bu alanda yetkin ve deneyimli olan personel ekibimiz randevu kaydı oluşturduğunuz anda bulunduğunuz yere gelerek tüm tetkikleri yerinde ve zamanında yöntemlerle uygulamaya başlıyor. Günümüzde uzun kuyruklar beklemek hemşirenin ilgilenmesi için sıra gözlemek artık son buluyor. Ev veya iş yerinde iletişim kurduğunuz anda talep edebileceğiniz randevu sistemi ile çalışan firmalar gittikçe çoğalıyor. Bağışıklık sistemi zayıf olduğu için evde tedavi süreci devam eden hastalar için büyük kolaylık ve destek sunuyor.

Evde bakım hizmeti kapsamında sunulan muayene hizmeti İstanbul ili ve çevre bölgelerden talep edildiği anda faydalanılmaya başlanabiliyor. Öncelikle personel ekip bölgeye giderek hastanın yakınlarıyla iletişim kurarak bilgi alıyor. Talep edilen gün ve saat aralığında bulunduğunuz ortama geliniyor. Muayene hizmeti kapsamında evde bakım personelleri saatlik, günlük, haftalık ya da aylık olarak istenebilir. Evde bakım hizmeti kapsamında yer alan hizmetler arasında ameliyat süresi sona ermiş ve yara bakım tedavisi devam eden hastalar, pansuman yaptırmak isteyenler, laboratuvar tetkikleri ve kan testi uygulaması yaptırmak isteyenler, doğum sonrası süreçte bebek bakımı ile ilgili destek isteyen anne adayları, ev içerisinde düzenli aralıklarla sonda çıkarma takma ya da ilaç verme gibi rutin sağlık hizmetlerinde hemşire desteği, yaşlı ve engellilerin bakımına yönelik destekten faydalanılabilir. Eve gelecek olan hemşire, doktorun öngördüğü tedavi sürecini destekleyecek kan alma, yara üzerine bakım uygulama, enjeksiyon pansuman işlemleri, sonda takma çıkarma takip işlemleri, serum takma, aşı ve ilaç uygulaması ile PEG bakımı sunulur.