Evde serum takma hizmeti özel hemşireler sayesinde pratik ve donanımsal bir şekilde evde sağlık hizmeti kapsamında sunulur. Damar yolu ile alınması gereken ilaçların vücuda enjekte edilebilmesi kolay hale gelir. Serum içerisine konulan ilaçlar ağız yolu ile tedavi süreci devam edemeyecek olan hastalara büyük kolaylık oluşturur. Ev ortamında sunulan hizmet hastanın morali için psikolojik çöküntüye uğramasını engelleyerek kendini daha rahat ve konforlu hissetmesini sağlayacaktır. Hastaneye bakış açısını değiştirecek korkulacak bir alan olmadığını gösterebilmek için daha çok sevdikleri ile ev konforunda hizmet arayışında olanlara sunulan teknikleri içerir. Anadolu evde sağlık firması tarafından sunulan tedavi teknikleri serum takma hizmeti kapsamında 15 dakikalık süre içerisinde tamamlanır. Zamandan tasarruf etmeyi sağlarken maksimum konfor alabilmek bu sayede mümkün hale gelecektir.

Evde serum takma hizmeti genellikle bu alanda yetişmiş ve kalifiye personel ekibi tarafından uzmanlaşan hemşirelerin yönlendirmesiyle sunulur. Sağlık Bakanlığından ruhsat almış olan her bir hemşire bu alanda hizmetini kusursuz şekilde sunmaya devam eder. evde serum takma hizmeti kapsamında ağız yolu ile yaşamsal faaliyetlerini gerçekleştiremeyenler, enfeksiyon ile yüz yüze gelenler, ameliyat sonrası bakım süreci devam edenler ile kanser tedavisi kapsamında kemoterapi hizmet seansları devam eden hastalara sunulabilir. Evde bakım sürecini kolay ve elverişli hale getirmek isteyen hastaların düzenli aralıklarla serum takma hizmeti özel raporlamalar sayesinde daha da korunaklı ve sistematik hale getirilir.

Evde sağlık hizmeti kapsamına sunulan serum takma hizmeti belirlenen gün ve saatte personel ekibin bulunduğu ortama gelmesi ile başlatılır. Hasta yakınları ile yapılan ön görüşme sonrasında gerekli bilgilendirme yapılarak hizmet süreci başlatılır. Burada önemli olan serum takma hizmeti sunulurken doğru ortamı ve steril koşulları sağlayabilmektir. Damar yolu açılarak hizmete başlanır. İlaç ya da serum uygulamaları ile tedavi sürece devam ettirilir. Kateter yardımıyla hastanın kolunda uygun damar yolu açılarak süreç başlatılır. Burada önemli olan yapılacak her bir uygulamada deneyimli bir yaklaşım ile hastanın konforunu üst seviyeye çıkarabilmek hedeflenir. İstanbul bölgesinde aktif olarak hizmetini sunan Anadolu evde sağlık firmamızdan randevu kaydı oluşturarak evde serum takma çıkarma hizmetinden faydalanabilirsiniz.