Klasik tedavi sürecinde hastanede bakımı devam eden hastaya yönelik uygulanan serum hizmeti günümüz standartlarında ev konforuna taşınıyor. Ayakta ya da evde tedavisi devam edecek olan hastalar için evde serum hizmeti kapsamında sağlık ekipleri profesyonel bir destek sağlıyor. Anadolu evde sağlık firması ekip çalışanları ile birlikte hastane ortamında sunulan serum takma hizmetini ev ortamına taşıyor. Vücudun ihtiyacı olan enerji gereksinimini alabilmesi için gerekli olan serum uygulamaları ağız yolu ile beslenmesi mümkün olmayan kişiler için takviye hizmeti olarak görülebilir.

Beslenme bozukluğu olan bireylere uygulanabilen serum takma uygulamaları gerekli görüldüğünde vitamin eksikliği yaşayan hastalar, rutin antibiyotik tedavisinde ya da sıvı kaybının yaşandığı durumlarda vücuda ek destek olarak sunulabilir. Damar yolu ile vücuda enjekte edilen içerisinde özel bir enerji verici sıvının bulunduğu intravenöz her türlü hastalığa yönelik ev konforunda sunulur. Damardan uygulanan bu tedavi şeklinde elektrolit bulunan sıvılar ilaç niyetine enjekte edilebilir.

Evde serum takılması hizmetinden faydalanmak isteyen kişiler egzersiz sonrası yorgun düşen vücudun kendi dayanıklı ve dirençli haline geri dönmesini sağlar. Ameliyat geçirmiş hastaların yeniden sağlığına kavuşması ya da soğuk algınlığı durumlarında kullanılan bir tedavi yöntemidir. Her yaştan hasta için rahatlıkla uygulanabilen bu hizmet firmamızın İstanbul ilinde bulunan şubesi üzerinden iletişime geçildiğinde talep edilebilir.

Mevsim geçişi süreçlerinde vücuttaki halsizliği tedavi edebilmek ya da vitamin eksikliğine giderebilmek için kullanılabilen serum hizmeti onkoloji hastaları, enfeksiyon tedavisi görenler, ameliyat sonrası ağrıları devam eden hastalar için kullanılabilir. Firmamızla iletişime geçerek randevu kaydınızı oluşturabilir, evde serum takma fiyatı hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Sağlık sektöründe deneyimli bir kadro ile düzenli eğitimlerden geçen hemşire ve doktorlarımız bu alanda sizlere en doğru hizmeti sunacaktır. Evde serum takma hizmeti hem bütçeden tasarruf sağlarken hem de hasta yakınları için pratik bir yöntem oluyor. Hastaneye gidemeyecek kadar yatağa bağımlı tedavi süreci devam eden hastalar için öneriliyor.