Ev konforunda sunulan serum takma hizmeti zamanda tasarruf edebilmeyi sağlarken bireysel olarak müdahale edebilmeyi kolaylaştıran bir ortam oluşturur. Hastane ortamında ya da özel sağlık kuruluşları tarafından kliniklerde sunulan serum takma hizmeti ev konforunda sunulur. Hastaneye gitmeye gerek kalmaz zamandan ve mekandan tasarruf sağlanır. Kişinin her gün alışık olduğu bir mekanda tedavi olabilmesi mümkün hale gelir. Hasta sevdikleriyle her an etkileşimde olabilir. Anadolu evde sağlık firmamız tarafından sunulan serum takma hizmeti her türlü tedavi sürecine uygun olarak gerçekleştirilir.

Bireysel konfor ön planda tutularak sunulan serum takma aşamalarında hijyen ve steril bir ortam oluşturabilmek önemlidir. En önemlisi de uygulama sağlanacak olan bölgeye yönelik doğru teknikleri uygulayabilmektir. Bu konuda hasta yakınları da bilinçlendirilmelidir. Evde serum takma hizmetinden faydalanmak isteyenlerin ağız yoluyla beslenme sürecinin devam edemiyor olması, hastane ortamına gittiğinde enfeksiyon riskiyle karşılaşması, kemoterapi süreci devam etmesi ya da metabolik olarak denge problemi yaşıyor olması da kullanılabilme nedenleri arasında kabul edilir. Ev konforunda sunulan serum takma hizmeti hastanın yaşam kalitesini arttırır. Doğru şekilde gün planlaması sağlanır. Hastane korkusu olanlar için bire bir uygulamadır.

Enfeksiyon riski azaltılarak bağışıklık sistemi düşük olan kişilerin daha çabuk hastalığa yakalanmasının önüne geçilir. Evde serum takma hizmeti kapsamında İstanbul bölgesinde sunduğumuz hizmetten güvenilir ve profesyonel ekip elemanları ile faydalanabilirsiniz. Evde serum ücreti hakkında bilgi sahibi olabilmek için firmamızla iletişime geçerek doğru bilgilerle bilgi alma sürecini başlatabilirsiniz. Hastaneye gitmeye gerek kalmadan evde yatarak tedavi sürece devam eden hastalara yönelik sunulan önemli ve pratik teknikleri içerir. Muhakkak ki hastanın daha sağlıklı bir şekilde hayata adapte olabilmesini kolaylaştıracak işlemleri içerir.  Hastaya ve hasta yakınına en uygun gün ve saate hizmete yönelik randevu kayıt oluşturabilmek için iletişim hattımızı kullanabilirsiniz. Belirlenen gün ve saatte profesyonel hemşirelerimiz ücretsiz servislerde bulunduğunuz alana gelerek tedavi sürecini başlatacaktır.