Günümüz koşullarında hastaneye gitmeye gerek kalmadan evde bakım uygulaması kapsamında serum takma hizmetinden faydalanabiliyor. Bu süreçte özellikle bireysel sağlığı ciddi derecede problemli halde bulunanlar, ağız yoluyla beslenemeyenler ile ilaç alımını ancak damar yolu ile gerçekleştirebilen hastalara uygulanan teknikleri içeriyor. Damardan beslenmesini sağlanarak sıvı ya da mama tedavisinde ihtiyaç duyulan tüm hizmet ev konforunda Anadolu evde sağlık firması çalışanları tarafından sunuluyor. Sağlıklı sürece geçiş aşamasında hastanın kendini daha iyi hissedebilmesi, sevdikleriyle aynı ortamda var olabilmesi için bu önemli bir fırsat olarak değerlendirilebilir.

Tedavi süreci hastane ortamında tamamlanmış tüm bireyler evde bakım süreci devam ederken evde serum takma hizmetini talep edebiliyor. Bu uygulama daha steril bir ortamda kişinin vakit geçirebilmesini sağlarken tedavi sürecini kesintisiz olarak devam ettirebilmesini kolay hale getiriyor. İstanbul'da merkezde bulunan sağlık firmamızın uzun yıllardır sunduğu hizmet kalitesi kapsamında özel eğitimden geçirilmiş hemşireler tarafından sunulan evde serum takma hizmetinden uygun fiyatlarla faydalanabilirsiniz.

Evde hemşire tedavisi sırasında sunulan işlemler arasında intravenöz antibiyotik, ağız yolu ile ilaç alımı damardan serum takarak gerçekleştiriliyor. Bu zamandan tasarruf edebilmeyi sağlarken hastane korkusu olan ya da bağışıklığı düşük olan hastalar için bir fırsat oluşturuyor. Serum takma uygulaması damar içerisine yerleştirilen bir kateter yolu ile sağlanıyor. Uygulama muhakkak ki teşhis konmuş hastalık üzerinden sürdürülüyor. Tüm tedavi süreci tamamlanmış yalnızca düzenli olarak serum takılması gereken hastalar için evde alınabilecek bir tedavi yoludur. Hastanın doktoru ile ön görüşme yapıldıktan sonra doğru oranlarda serum takma hizmeti sunulur.

Ev konforunda uygulanan serum takma hizmeti içerisinde yer alan tedaviler arasında ağız yolu ile beslenemeyen hastaların tedavisi, elektrolit dengesi bozuk ve metabolik dengesizliğe sahip olan hastaların tedavisinde ve ameliyat sonrası ağrısı süren hastaların tedavisinde uygulanabilir. İleri derecede kanser vakaları, kemoterapi hastaları için de uygulanan bir yöntemdir. Evde serum takma işlemi kapsamında sunulan bakım ve tedavi sürecinden ev konforunda faydalanabilmek, zamandan tasarruf edebilmek için İstanbul ilinde hizmetini sunan firmamızın iletişim hattını kullanarak irtibata geçebilir, randevu kaydınızı oluşturabilirsiniz.