Seyyar röntgen çekimi hizmeti ev konforunda hastalara daha kaliteli ve özverili bir ortam sunabilmek için tercih ediliyor. Günümüz standartlarında çok fazla bilinmeyen bir uygulama olsa da sunduğu faydalar düşünüldüğünde hastalığın seyrine yönelik tedavi sürecinin evde devam edebilmesini kolay hale getiriyor. Bunu evde sağlık firması evde röntgen çekimi tedavisi kapsamında mobil taşınabilir cihazlar, uzman radyologlar eşliğinde bulunulan ortama taşıyor. Bu sayede hastanın sağlık hizmetini alabilmesi için herhangi bir kamu kurum ve kuruluşuna gitmesine gerek kalmıyor.

Ağır ameliyat sonrası evde bakım süreci devam eden hastalara yönelik sunulan evde röntgen hizmeti talebe göre iletilebilir. Firmamız çalışanları bu anlamda sağlık kurumundaki doktor ile görüşmeyi tamamlayarak ev konforunda mobil cihazları ev bulunan ortama yönlendiriyor. Röntgen çekiminin kusursuz bir şekilde hastanın yakınlarıyla beraber ev ortamında sağlanması mümkün oluyor. Röntgen çekimi sırasında hastanın evinde daha konforlu ve daha sağlıklı bir ortam sunuluyor. Hasta yakınlarının olumlu yaklaşımı tamamen memnuniyet odaklı olarak hem steril hem de gizliliğe dayalı bir hizmet sağlanıyor. Evde röntgen çekimi firmamızın en uygun olduğu gün ve saate yönelik yapılan randevu talebi sonrası gerçekleştiriliyor. Tek yönlü ya da çift yönlü grafikli talep formu ile istek belirtiliyor. Radyoloji teknisyeni için en uygun saatte hasta evinde röntgen çekim işlemi başlatılabilir.

Seyyar röntgen çekimi yaklaşık 3 dakika içerisinde tamamlanmış hale geliyor. Çekilen röntgen monitör üzerinden incelenip birkaç dakika içerisinde çıktısı alınıyor ve aileye iletiliyor. Dijital ortamda mail yolu ile hastanın hekimine iletilen ek bir örnek doğrultusunda en sağlıklı ortam planlı bir şekilde kişiye sunuluyor. Röntgen çekimi tamamlandıktan sonraki iki gün içerisinde aileye e-mail yolu ile de sonuçları raporları ile paylaşılabiliyor. İstanbul ili ve çevre ilçelerden ulaşım sağlayabileceğiniz evde röntgen çekimi hizmetinde randevu kaydı oluşturarak yararlanabilirsiniz. Firmamız evde EKG çekimi, evde ultrason çekimi, evde Eko çekimi hizmetini evde röntgen çekimi fiyat bilgisi ile beraber tarafınıza iletir.