Vücudun genel olarak bütünlüğünü bozmaya sebep olabilecek kimyasal ya da fiziksel etkenlerden kaynaklı olarak oluşan yara alanının temizlenebilmesi için sunulan bir hizmet çeşididir. Evde yara bakım hizmeti kapsamında probleme yönelik vücut tahribatının önlenebilmesi ve dokunun eski sağlığına kavuşabilmesi hedeflenir. Fizyolojik olarak dokunun hasar tamiri söz konusu olduğunda bulunulan alana yönelik geçici ya da uzun süreli müdahale yapmak gerekebilecektir. Burada muhakkak ki iyileşme sürecini destekleyecek personel ekip ile doğru tekniklerle çalışmak gerekliliğidir. Anadolu evde sağlık firması kronik ya da geçici olarak oluşan yatak yarası tedavi hizmetini kısa sürede tarafınıza sunuyor. Ev konforunda sunulan hizmet akut cerrahi yaralar başta olmak üzere diyabetik ayak yaraları, bası yarası, arteryal ya da venöz bacak ülser yarası için kullanılabilir.

Evde yara bakımı tedavisinde yaraların tedavi edebilmesi işlevsel olarak bölgenin bütünlüğünü koruyabilmesi hedeflenir. Felç geçirmiş ya da kendine bakamayacak kadar yatağa bağımlı olarak yaşamsal faaliyetlerini gerçekleştiren kişiler için yatak yarası tedavi teknikleri büyük önem taşır. Hastaneye gitmeye gerek kalmadan ev konforunda kişinin sevdikleriyle beraber sunulan hizmetten faydalanabilmesi mümkün hale gelir. Kronik olarak hastalığı bulunanlar ya da hastane korkusu olanlar içinde büyük kolaylık sağlayacaktır.

Evde yara bakım hizmeti ileri boyutlu travmalar, yaşanan trafik kazaları ya da ağır ameliyat süreci sonrasında yatağa bağımlı olarak yaşamsal faaliyetlerini gerçekleştirmek zorunda kalan hastalara uygulanan bir takım tedavi tekniklerini içerir. Zamanla eski işlevini yitiren ve bozulan dokunun onarabilmesi hedeflenir. Pansuman teknikleri ile düzenli bakım süreci sonrası iyileşme süreci hızlandıracaktır. İstanbul ilinde bulunan evde sağlık firmamızın sunmuş olduğu kaliteli destek sürecinden faydalanabilmek için iletişim hattını kullanarak irtibata geçebilirsiniz. Hastaların psikolojik ve fizyolojik olarak yaşadıkları her türlü problemde sağlık personelimiz doğru tekniklerle bölgeye zamanında müdahale ederek hastalık sürecinin daha etkili şekilde geçirilebilmesini sağlar. Mühim olan problemli alanın doğru tekniklerle dezenfekte edilebilmesi ve dış çevreden kaynaklı olarak mikrop kapmasının engellenebilmesidir. Sunduğumuz evde sağlık hizmeti kapsamında evde yara bakım hizmetinden faydalanmak için iletişim hakkında kullanarak bizlerle irtibata geçebilirsiniz