Serum pek çok alanda gerekli olan tedavi yöntemlerinden birisidir. Halsizliğin giderilmesi, alerjik durumlar, nezle gibi hastalıklar, ishal gibi durumlarda serum takılması gerekmektedir. Bu noktada insanlar bu tür durumlarda hastaneye gitmek istemeyebilirler. Serum taktırmak için evlerinde hizmet almak istemektedir. Bu noktada evde serum hizmetleri de çok fazla araştırılmaktadır. İnsanlar bu tür hizmetlerden evinde de faydalanmak istemektedir. Bu noktada Anadolu Evde Sağlık firmamız sizlerin bu ihtiyacını karşılamaktadır. Firmamız İstanbul ilinin genelinde evde sağlık hizmetleri sunan firmalardan birisidir. Bu alanda hizmet gösteren en köklü firmaların başında gelmektedir. Problemsiz bir şekilde hizmet almanızı sağlamaktadır. İhtiyaç duyabileceğiniz tüm sağlık hizmetleri evinizde sizlere sunulmaktadır.

İstanbul Evde Serum

Anadolu Evde Sağlık firmamız belirtiğimiz gibi pek çok alanda evde sağlık hizmetleri sunmaktadır. Bu noktada evde serum takılması da firmamız tarafından sunulan hizmetlerden birisidir. Firmamızdan bu hizmeti almak için randevu oluşturmanız gerekmektedir. Sonrasında;

  • Randevu saatinizde hemşiremiz evinize gelmektedir.
  • Uzman doktorumuz tarafından hazırlanmış olan serumu sizlere uygulamaktadır.
  • Sonrasında serum bitene kadar beklemekte ve sizlerde bir problem olmaması için gözlem yapmaktadır.
  • Sonrasında hizmet tamamlanmakta ve süreç tamamlanmaktadır.

Tüm bu noktada ekibimiz sürekli olarak yanınızda durmaktadır. En ufak bir sağlık problemi bile yaşamamanızı sağlamaktadır. Bu noktada bir problem olması durumunda mutlaka gerekli olan desteği sağlamaktadır. Tüm süreçler uzman hemşirelerimiz ve doktorlarımız tarafından yönetilmektedir. Firmamız için sağlığınız her zaman birinci öncelik olmaktadır.

Evde Serum Fiyatları

Evde serum takma fiyatı da insanlar tarafından araştırılan konulardan birisidir. İnsanlar bu noktada tabii ki bir hizmet almak istediklerinde bu hizmetin fiyatını da merak etmektedir. Bu noktada firmamız sizlere olabilecek en uygun fiyat ile hizmet vermektedir. Sizlerin en iyi hizmeti en uygun fiyatla alması sağlanmaktadır. Bu noktada fiyat bilgisi almak ve yaşadığınız rahatsızlık için gereken serumu belirlemek için mutlaka firmamız ile iletişime geçmeniz gerekmektedir. Ekibimiz bu noktada sizlere gerekli olan tüm desteği sağlayacaktır. Hem hizmetlerimiz hakkında ayrıntılı bilgi verecek hem de fiyat bilgisini sizler ile paylaşacaktır.