Serum, birçok hastalıkta etkili çözümü ile bilinmektedir. Kısa süre içinde ilaçların ve ağrı kesicilerin damara aktarılması sayesinde etkisi çok hızlı gerçekleşmektedir. Bu sebepten ötürü serum birçok acil vakada kullanılmaktadır. Buna ek olarak standart bazı vakalarda da serum kullanılabilmektedir. Özellikle ameliyat sonrasında bir şey yemesi mümkün olmayan kişilerin gıda takviyesi bu yolla yapılabilir. Özellikle yaşlılarda bu tedavi yöntemi bayağı etkili olabilmektedir. Evde bakımı yapılan ve tüm tıbbi ihtiyaçları evde karşılanan hastalar için de serum ile tedavi mümkündür. Evde serum hizmetimiz sayesinde hastalar evlerinden çıkmadan serum kullanabilmektedir. Doktor kontrolünde yapılan ayarlamalar sonucu deneyimli hemşirelerimiz gerekli miktarlarda ilaç ve takviyeleri serum içine karıştırmaktadır. Bu yol ile yaşlıların ve evde bakıma muhtaç kişilerin evden çıkmadan tedavi görmesi mümkün olmaktadır. 
Evde Serum Hizmetinin Faydaları
Evde serum sayesinde birçok avantaj elde edilebilir. Bunları şu şekilde ifade edebiliriz:
•    Evde serum sayesinde hastanın ev ortamı hastane ortamı kadar iyi bir hale getirilebilir.
•    Evde serum sonucunda hastanın iyileşmesi hızlandırılabilir.
•    Gerekli görülen ilaçlar serum ile evde takviye olarak verilebeilir. Bu ise iyileşme sürecini hızlandırır.
•    Evde serum sayesinde hastanın hastane ortamına gitmesi engellenir. Mikrop kapması bu yolla engellenebilir.
Tüm bunlar evde serum hizmeti almanın sonucunda elde edilecek avantajlardan sadece bazılarıdır. Siz de bu hizmetlerden faydalanarak kısa sürede evde serum takviyesi alabilir, yaşlı ve hasta yakınlarınıza bu takviyeden yararlanma şansı sunabilirsiniz. 
Kimler Evde Serum Hizmetinden Faydalanır?
Anadolu Sağlık olarak uzman kadromuz ile bu alanda hizmet veriyoruz. Doktor kontrolünde ve alanında uzman hemşirelerimizle serum hizmeti vermekteyiz. Siz de firmamızdan profesyonel destek alarak kısa süre içinde evde serum hizmetinden faydalanmaya başlayabilirisiniz. Özellikle kronik rahatsızlığı olanların ve virüs kapması, hastalığa yakalanması kolay olan kişilerin bu hizmetten faydalanması gerekmektedir. İlerleyen süreçte steril olmayan hastane ortamları hastalanmaya müsait olan bünyelerin çabuk hastalanmasına yol açabilir. Evde serum khizmeti alındığı taktirde bu hastalıklara sahip kişiler için risk en aza inmektedir. Hastane ortamına girilmeyeceği için çok daha az risk oluşmaktadır.