Serumlar pek çok noktada kullanılabilmektedir. Zehirlenme, kendini kötü hissetme, vücudun bir maddeye ihtiyaç duyması gibi durumlarda serumlar kullanılmaktadır. Tabii ki insanların serum taktırması gereken pek çok durum olmaktadır. İnsanlar bu durumların bazılarında hastaneye gitmek istemeyebilirler veya hastaneye gidecek kadar iyi durumda olmayabilirler. Bu durumda Anadolu Evde Sağlık firmamız yardımınıza koşmaktadır. Firmamız ihtiyacınız olan serumu evinize kadar getirmekte ve serumu da evinizde takmaktadır. Evde serum hizmeti firmamız tarafından tüm İstanbul ilimizde uygulanmaktadır. Firmamız evde sağlık hizmetleri konusunda uzman olan ve uzun yıllardır bu alanda hizmet veren bir firmadır. Bu noktada olabilecek en iyi hizmeti de sizlere sunmaktadır.

Evde Serum Hizmeti Nedir? Evde Serum Nasıl Takılır?

Evde serum takılması ilk olarak sizin randevu oluşturmanız ile başlamaktadır. İlk olarak firmamızı aramanız ve randevu oluşturmanız gerekmektedir. Acil bir durumda ekibimiz anında da gelebilmektedir. Sonrasında;

  • Ekibimiz vaktinde evinize gelmektedir. Evinize gelirken gerekli olan malzemeleri de yanında bulundurmaktadır. Bu noktada tüm serumlar ideal saklama koşullarında saklanılmaktadır. Yaşadığınız hastalığa göre hangi serumun takılacağına da doktorumuz karar vermektedir.
  • Sonrasında serum evinize gelen uzman hemşiremiz tarafından sizlere takılmaktadır.
  • Serum bitene kadar hemşiremiz evinizde beklemektedir. Serum bittikten sonra serumu çıkarmakta ve süreci tamamlamaktadır.

Süreç temel olarak bu şekilde işlemektedir. Firmamız hastalarının sağlığına çok fazla önem vermektedir. Bu noktada bizi aradığınız anda hastalığınıza en iyi gelecek olan serum uzman doktor kadromuz tarafından belirlenmekte ve sizlere gönderilmektedir. Serum da mutlaka uzman olan bir hemşiremiz tarafından takılmaktadır.

Evde Serum Hizmeti Fiyatı Ne Kadar?

Evde serum takma fiyatı da insanlar tarafından araştırılmaktadır. Fakat burada ne tür bir serumun takılacağı, nasıl bir sorun yaşadığınız fiyat üzerinde belirleyici olmaktadır. Bu noktada güncel fiyat bilgisini almak için mutlaka firmamız ile iletişime geçmeniz gerekmektedir. Ekibimiz fiyat konusunda sizlere gerekli olan bilgiyi sunacaktır. Bu noktada aklınıza takılan bir soru olması durumunda bu soruyu da giderecektir. İstemeniz halinde sunduğumuz evde sağlık hizmetleri hakkında ayrıntılı bilgi de verecektir.