Serum çoğu hastalıkta sizlere verilen bir malzemedir. Aslında serum tek başına herhangi bir iyileştirici özellik göstermez. Serumun içerisine yaşadığınız hastalığa göre belirli ilaçların, vitaminlerin veya farklı maddelerin eklenmesi gerekmektedir. Serum aslında tek başına bakıldığında temel olarak tuzlu bir sudur. Burada tabii ki hastalığınıza göre hangi ilacın katılmasının belirlenmesi için de uzmanlık gerekmektedir. Tabii ki bu uzmanlar da doktorlar olmaktadır. Fakat hastalar serum taktırmak için sürekli olarak hastaneye gitmek istememektedir. Özellikle de vitamin takviyesi almak için serum taktıranlar sürekli olarak hastaneye gitmek istememektedir. Evde serum hizmeti bu noktada yardımınıza koşan hizmetlerden olmaktadır.

Anadolu Evde Sağlık firmamız sizlere bu konuda gerekli olan hizmeti sunmaktadır. Firmamız evde sağlık hizmetleri konusunda uzman olan firmaların başında gelmektedir. Sizler için gerekli olan her türlü evde bakım hizmetini sunmaktadır. Evde serum hizmeti de bu noktada sunulan hizmetlerden birisidir.

İstanbul Evde Serum Hizmeti

Firmamız İstanbul genelinde hizmet veren firmalardan birisidir. Evde serum takılması konusunda uzun süredir hizmet vermektedir. Firmamız İstanbul’un her yerinde sizlere hizmet sunmaktadır. Sizlerin sorunsuz bir deneyim yaşamasını sağlamak için gerekli olan tüm özeni göstermektedir. Serum takma hizmetinde;

  • İlk olarak ne tür şikayetleriniz olunduğu sizlerden dinlenmektedir.
  • Doktorlarımız sizler için gerekli olan ilaçları belirlemektedir.
  • Tüm ilaçlar ve serumlar özel taşıma kaplarında taşımakta ve evinize getirilmektedir.
  • Sonrasında uzman bir hemşiremiz tarafından bu serum hazırlanmakta ve sizlere takılmaktadır.
  • Ekibimiz serum bitene kadar beklemektedir. Sonrasında merkezimize tekrar dönmektedir.

Sizlerin süreç boyunca herhangi bir şey yapmasına gerek kalmamaktadır. Tüm süreç ekibimiz tarafından yönetilmekte ve tamamlanmaktadır. Sizlerin gerekli olan ilacı alması sağlanmaktadır.

Evde Serum Taktırma Ücretleri

Evde serum takma fiyatı insanlar tarafından merak edilen konulardan birisi olmaktadır. Gerek yatalak hastalar için yakınları gerekse de kendisini o an hasta hisseden kullanıcılar bu hizmeti çok fazla araştırmaktadır. Fiyatının bu kadar merak edilmesinin sebebi de budur. Fakat kullanılacak ilaca göre fiyat değiştiğinden dolayı sabit bir fiyat verilememektedir. Fiyat bilgisi almak için mutlaka firmamız ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.