Evde serum takma hizmeti evde sağlık hizmetleri kapsamına giren ve genellikle vücuda alınması gereken de sıvı gıdaların ya da ilaçların ancak serum yolu ile takviyeyi olunabildiği durumlarda talep edilen bir uygulamadır. Evde sağlık hizmetleri kapsamında yatağa bağımlı olarak yaşamsal faaliyetlerini sürdürenler, kronik rahatsızlığı bulunanlar, hastaneye gittiğinde bağışıklığının düşecek olduğunu düşünenler çabuk hastalananlar ya da yaşlılar evde serum takma hizmetinden

Anadolu Evde Sağlık firmamız aracılığı ile yararlanabilir. Bizlerden serum takma hizmeti kapsamında 24 saatlik 1 haftalık ya da bir aylık farklı seans aralıkları ile faydalanım sağlamak istediğiniz takdirde aktif iletişim hattımız aracılığı ile 7/24 bizlerle irtibata geçebilir ve gerekli gördüğünüz tedavi yöntemi için sağlık elemanlarımızdan destek alabilirsiniz. Randevu talebinizi dikkate alınarak belirlenmiş gün ve tarih not edilir ve ekip ev konforunda Serum takma hizmetini sunabilmek için tekrar irtibata geçer.

Serum takma hizmeti ağır enfeksiyon durumlarında ameliyat süreci tamamlandıktan sonra evde tedavi sürece devam eden hastalarda ağız yolu ile beslenmesini gerçekleştiremeyenler de herhangi bir şekilde metabolik dengesizlik yaşayanlar yaşlılar ve yatağı bağımlı olarak yaşamsal faaliyetlerini sürdürenler kemoterapi gören kanser hastaları ev konforunda Serum takma hizmetinden yararlanabilir. Önemli olan yaşanılan hastalığa yönelik en doğru tedavi metodunu bulabilmektir sizlere İstanbul ve çevre dünden hizmetimizi sunmaktan dolayı memnuniyet duyuyoruz.

Evde serum takma hizmeti basite alınmamalıdır. Damar yolu ile uygulama sunulacağı için doğru şekilde uygulamanın sağlanması yaralanmalara, doku kaybına ya da acıya neden olmayacak bir süreci beraberinde getirir. Bu anlamda kendisini yetiştirebilmiş belirli uzmanlığı bulunan ve bu alanda uzun yıllardır çalışan Sağlık bakanlığından onaylı personel bulunduğunuz alana yönlendirilerek tedavi süreci başlatılır. Hasta yakınları ile iletişime geçiştirerek süreçte kaç seans uygulanacağı net bir şekilde belirlenir. Evde serum tedavisi tekniğinde kola takılan kateter doğru şekilde konumlandırılır. Serumun verilme aşamasında da kateterin çıkarılıp takılma aşamasında da hijyen en yüksek düzeyde tutulmak zorundadır. Genellikle ilaçların vücuda alınması gerektiği durumlarda sıvı takviyelerinde antibiyotik alımlarında ya da serum yoluyla vitamin takviyesi gereken durumlarda evde serum takma hizmeti İstanbul bölgesinde talep eden hastalara uygulanır.