Evde serum takma fiyatı alacağınız hizmet türüne göre değişiklik göstermektedir. Bazı serumlar sadece gıda takviyesi veya vitamin takviyesi olabilmektedir. Bazı serumlar ise antibiyotik tedavisi veya ağrı kesici olabilir. Serum içerisindeki ilaç veya sıvı türüne göre fiyatlar değişkenlik göstermektedir. Bazı ilaçların serumla verilmesi daha maliyetli olabilir. Evde Serum Hizmeti genel olarak eve verilen sağlık hizmetleri ile benzer fiyatlara sunuluyor. Burada önemli olan nokta ise serum takma hizmeti aldığınızda gelecek olan ekiptir. Gelen ekip sadece serum ve standart tedavi için geliyor ise bu durumda hemşire yeterli olacaktır. Ancak rutin doktor kontrolü de yapılması gerekiyor ve antibiyotik desteği şart görülüyorsa hemşireyle birlikte doktor bulunduran ekiplerimiz adresinize gelmektedir.
Evde Serum Hizmeti Fiyatı Neye Göre Değişir?
Fiyat konuma göre değişebilmektedir. Konum farkından kaynaklı fiyat değişimlerinden etkilenmemeniz için size en yakın olan ekibimizin yönlendirmesini yapıyoruz. Bu sayede profesyonel evde serum hizmetinden çok cüzi fiyatlara faydalanabilirsiniz. Buna ek olarak serum türü de fiyatı etkiler. Serum ile verilecek ilacın piyasa fiyatı da evde serum takma maliyetlerini değiştirebilmektedir. Tüm bunlara ek olarak serum alım süresi de fiyatı etkiler. Eğer hastaya sürekli bir takviye gerekiyor ise bu durumda sürekli olarak hemşire bulunması gerekebilir. Ya da hemşire olmasa bile serumun sürekli hastaya aktarılması için yeterli serum sıvısının olması önem taşır. Bu durumda fiyatlar değişebilmektedir.
Evde Serum Takma Konusunda Dikkat Edilmesi Gerekenler
Burada önemli olan temel nokta ekibin profesyonel olmasıdır. Alanında uzman hemşireler ile hizmet sunan firmamız bu noktada size en iyiyi sunuyor. Profesyonel ekibimiz ile serum konusunda gerekli ihtiyacınız karşılanıyor. Bir diğer önemli husus ise serumun türündeki seçimdir. Bu tür seçiminde mutlaka uzman doktor desteği alınması gerekiyor. Kişilerin kendi kendine ilaç belirlemesi ya da antibiyotik tedavisine başlaması mümkün değildir. Bunun yerine doktor kontrolünde tedaviye başlanması gerekir. Anadolu Evde Sağlık olarak bu noktada da destek sunuyoruz. Doktor kontrolünde gerekli olan tüm ilaçların serumdan aktarılmasına olanak tanıyoruz. Evde Serum Takma Fiyatı bu kadar hizmete göre oldukça düşük kalmaktadır. Hastaneye gitme masrafları yerine bu hizmeti tercih ederek hem zamandan hem de paradan tasarruf edebilirsiniz.