Evde serum takma hizmeti hemşirelik hizmetleri arasında yer alan bir uygulamadır. Uzun bir hastane süreci sonrasında evde bakıma alınan kişi için uygulanacak serum takma hizmetleri kurumumuz aracılığı ile sizlere sunulabilir. İşlemler steril bir şekilde ve belirli bir düzen dahilinde gerçekleştirilir. Serum takma işlemleri sırasında ağız yolu ile yiyecek alımı sağlayamayan hastalar için uygulanan teknikler kullanılır. Özellikle damar içi alandan antibiyotik ya da ilaç alımı serum yardımı ile hastaya sağlanabilir.

Evde serum takma hizmeti sıvı tedavisi sürecinde yiyeceklerin katı değil sıvı olarak vücuda alınması gerektiği süreçlerde kullanılan bir tekniktir. Bulunduğunuz yerden talep ettiğiniz her an  Anadolu Evde Sağlık elemanlarımız sizlere evde serum takma hizmetini sunmaktan dolayı memnuniyet duyuyor. Kaliteli ve donanımsal olarak elverişli hizmetimizden yararlanabilmek ve ev konforunda tedavi sürecini devam ettirebilmek için bizleri iletişim hattımız üzerinden arayabilirsiniz.

Evde serum takma işlemleri damar içerisine uygulanan intravenöz kateter yöntemi ile sunulan bir ilaç uygulaması sistemidir. Tedavi sürecinde evde bakıma ihtiyaç duyan hastalar için uygulanır. Sağlık Bakanlığı tarafından izni bulunan firmamız alanında uzman sağlık ekibimiz tarafından kısa sürede İstanbul içerisinde bulunduğunuz ortama yönlendirilir. Özellikle ameliyat sonrası ağır hastalık geçiren kişiler, yatağa bağlı olarak yaşam faaliyetinde bulunanlar, kemoterapi tedavisi görenler ve enfeksiyonlara karşı açık konumda bulunan kişilere evde serum takma hizmeti en uygun fiyatlarla tarafımızdan sunulur.