Bağışıklığı kuvvetli olmayan bireylere yönelik uygulanan tedavi sürecinde serum takma hizmeti klasik tedavi aşamalarından birisidir. Damar yolu ile uygulanan serum tedavisi uzman hemşireler tarafından kişiye sunulur. Buradaki amaç kişinin vücudunun kaybettiği sıvı ve besin dengesini yeniden sağlayabilmesini desteklemek ve gündelik yaşantısına hızlıca adapte olabilmesini sağlamaktır. İçerisinde bol miktarda vitamin ve mineral bulunan serum  uygulamaları ev konforunda günümüz standartlarında sağlanabiliyor. İstanbul ilinde yaşayan vatandaşların herhangi bir bölgeden ulaşım sağlayabilecekleri Anadolu evde sağlık firmamızın ekibi kısa sürede ev konforunda serum takma hizmetiniz gerçekleştiriyor.

Evde serum takma hizmetinin önemi yoğun iş temposundan vakit ayıramayanlar evden çıkamayacak kadar ağır hastalığı bulunanlar, yatağa bağlı olarak yaşamsal faaliyetlerini sürdürmek zorunda olanlar, uzun süredir hastanede bulunup evde bakım süreci devam eden hastalar, hastane korkusu bulunanlar, kronik rahatsızlığa sahip olanlar için eşi bulunmaz bir fırsattır. Ailenin yanında ev konforunda ve güvenilir şekilde sunulan serum takma hizmeti muhakkak ki uzman bir personel tarafından gerçekleştirilmelidir. Burada önemli olan hizmet sunulurken bölgeyi tahriş etmemek doğru uygulamayı sunabilmek şekilde müşteri memnuniyetini ön planda tutabilmektir.

Evde uygulanan serum takma hizmeti kapsamında kansızlık ve kan hastalıkları için hemogram testi, insülin seviyesini ölçmeyi destekleyecek açlık insülin testleri başta olmak üzere hepatit B hastalık ve taşıyıcılık tespiti, enfeksiyon hastalıklarının tanısı, böbrek fonksiyon testleri, guatr hastalık testi, tiroid hastalık tanı ve takip testleri, mide ve bağırsak testi, kolesterol, vitamin B12, demir, sodyum test uygulamaları için talep edilebilir. Anadolu evde sağlık firması aracılığı ile iletişime geçerek uygun gün ve saat için randevu talebi oluşturulabilir. Evde serum takma fiyatı hakkında bilgi sahibi olunabilir.

Evde serum takma tedavisini kullananlar daha çok konforu ve zamanlamadan tasarruf sağlaması açısından değerlendiriyor. Serum takviyesi içerisinde bulunan vitamin ve mineraller yatağa bağımlı olanlar, açık yarası bulunanlar ve ağrıları için düzenli iğne kullananlar için büyük önem taşıyor. Özellikle ileri boyutlu kanser hastalıklarında vücudun hissettiği ağrıyı azaltabilmek için besleyici serum takviyesi ile birlikte enjekte ediliyor. Tüm bu süreci bu alanda uzmanlığı bulunan personel ekip ön inceleme doğrultusunda yapılan planlamalar ile hastaya sunar.