Evde SMA testi uygulaması yalnızca alanında profesyonel hale gelmiş donanımsal olarak ileri teknolojik cihazlardan faydalanan kurumlarca yapılmalıdır. Kurumumuz tarafından yapılacak uygulamalar İstanbul ve çevre bölgelerinde uzun yıllardır bu sektörde var olmuş ve deneyimli ekip elemanlarından oluşur. Sizlerin vaktinizin değerli olduğunun farkındayız. Evlilik öncesindeki süreçte ya da hamilelik sürecinde bulunduğunuz ortama ekip elemanlarımız yönlendirilerek hizmet sunabilir. Anadolu Evde Sağlık firması ile SMA taraması hizmetinden ev ortamında faydalanabilmek için bizlerle iletişime geçerek randevu talebinizi oluşturabilirsiniz.

SMA testi uygulamaları 7/24 kurumumuz tarafından İstanbul bölgesinde evlerde sunuluyor. Ebeveyn tarafından alınan kan örneği laboratuvarlarımıza iletilerek kısa sürede sizlere en doğru ve güvenilir sonuçlar sunuluyor. SMA hastalığını tespit edildiğinde ileriye dönük bebekte oluşabilecek risk önlenmiş olacaktır. Yasal olarak çocuğunu bütün hayatını etkileyecek kas hastalığı olan SMA bebeğin doğduktan sonra yemek yemesini hatta nefes alışverişine dahi olumsuz olarak etkileyen bir ölümcül bir süreci oluşturabilir.

SMA hastası bir bebek kendini kontrol etmekte büyük güçlük çeker. başını kol ve bacaklarını senkronik olarak hareket ettiremez. muhakkak ki bir desteğe ihtiyaç duyar. Sürekli olarak nefes almada büyük güçlük çeker. Kasları gittikçe erimeye başlar ve sürekli öksürür. Anne ve babaların ileride doğabilecek çocukların da bu riski seviyesini oluşmasını engellemek için evlilik öncesinde yaptıracakları test ile taşıyıcı olup olmadığını öğrenmeleri kısa sürede Anadolu Evde Sağlık firması ile sonuçlanır.

Laboratuvar ortamında yapılan kan testi incelemeleri sonucu 3 ile 5 gün içerisinde Anadolu Evde Sağlık firmamız tarafından bizzat elden ya da e-mail yoluyla iletilir. İstanbul civarından randevu alabilmek test sonucunu öğrenebilmek, SMA testi hizmeti konusu üzerine net bir bilgi elde edebilmek için bizleri iletişim hattımız üzerinden arayabilirsiniz. Belirlenen gün ve saatte istediğiniz mekana gelerek sizlere en doğru güvenilir ve sağlıklı sağlık hizmetini sizlere sunmaktan dolayı memnuniyet duyacağız. Yaşam kalitesini olumlu yönde arttıran bu test hakkında bilgi alabilmek randevu oluşturabilmek ve evde SMA testi hizmeti ücreti hakkında bilgi alabilmek için iletişim hattımız üzerinden bizleri arayabilir, sağlık ekibimiz aracılığı ile en doğru bilgiyi elde edebilirsiniz