Sonda hastaların vücudundaki sıvıları dışarı çıkarmak için kullanılan bir araçtır. Bu sondanın zaman zaman değiştirilmesi ve tekrar takılması gerekmektedir. Anadolu Evde Sağlık firmamız evde sonda hizmeti de sunmaktadır. Bu hizmeti sayesinde hem sondaları takmakta hem de bir problem olması durumunda çözüm üretmektedir. Firmamız bu alanda uzman olan bir doktor ve hemşire kadrosu ile hizmet vermektedir. Bu sayede yaşadığınız tüm problemleri hızlı bir şekilde gidermektedir. Firmamız sorunsuz bir deneyim yaşamanız için gerekli olan tüm hizmeti en iyi şekilde sunmaktadır. 

Sonda takılması ve bunun değişiminin yapılması kesinlikle uzmanlık gerektiren bir konudur. Asla evde kendinizin bu tür bir işi yapmayı denememesi gerekir. Aksi halde hastaya ciddi şekilde zararı olabilir. Firmamız evde sağlık hizmetlerinin tümünde de uzman isimler ile çalışmaktadır. Evinize bu alanda eğitim almış uzmanlar gelmektedir. Evde sonda değişimi de evde sondanın takılması da bu noktada alanındaki  uzmanlar tarafından yapılmaktadır.

İstanbul’da Evde Sonda

Anadolu Evde Sağlık firmamız İstanbul genelinde hizmet sunmaktadır. Firmamız her türlü evde sağlık ihtiyacınızı en doğru şekilde karşılamak istemektedir. Evde sonda hizmetlerinden herhangi birine ihtiyaç duymanız durumunda da sizlere gerekli olan çözümü üretmektedir. Firmamızdan hizmet almak için randevu oluşturmanız yeterlidir. Destek ekibimiz tüm hizmetlerimiz hakkında sizlere gerekli olan bilgileri verecek, gerekli olan fiyat teklifini yapacak ve kabul etmeniz durumunda da randevunuzu oluşturacaktır. Randevu gününde de sizlerin ekstra bir şey yapmasına gerek yoktur. Tüm süreçler uzman ekibimiz tarafından yürütülmektedir. Sizlerin ekstra bir şey almasına veya bir şey yapmasına gerek kalmamaktadır.

Evde Sonda Hizmetini Kimler Alabilir?

Firmamız asla hasta ayırdımı yapmamaktadır. Tüm hastalarına en iyi şekilde hizmet vermektedir. Bu noktada herhangi bir yaş sınırı olmadan veya herhangi bir başka sınırlama olmadan tüm hastalarına hizmet verebilmektedir. Sondaya göre alanında uzman olan bir ekibimiz sizlere yönlendirilmektedir. Bu noktada sorunsuz bir hizmet almanız sağlanmaktadır. Firmamız ve hizmetlerimiz hakkında daha çok bilgi isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ekibimiz ile görüşebilir ve aklınıza takılan tüm soruları giderebilirsiniz.