Sonda gerek yatalak hastaların gerekse de bazı ameliyatları geçiren hastaların kullanması gereken bir aparattır. Bu aparat idrarın dışarıya atılmasını sağlamaktadır. Bu noktada tabii ki bu parçanın zamanla değiştirilmektedir. Bu noktada bu aparatın değiştirilmesi için her zaman hastalar hastaneye gelememektedir. Özellikle yatalak olup da sürekli olarak sonda değişimi yapılması gereken hastalarda bu süreç çok zor olmaktadır. Bu durumda evde sonda hizmetlerine olan ihtiyaç artmaktadır. Anadolu Evde Sağlık firmamız bu noktada sizlere gerekli olan desteği sağlamaktadır. Firmamız evde sağlık hizmetleri konusunda uzman olan ve uzun süredir bu alanda hizmet veren bir firmadır. Firmamız İstanbul genelinde bu hizmetleri sizlere sunmaktadır.

Evde Sonda Değişimi Nasıl Yapılır?

Belirtiğimiz gibi evde sonda değişimi insanların zaman zaman ihtiyaç duyduğu hizmetlerden birisidir. Anadolu Evde Sağlık olarak bizleri aradığınızda hızlı bir şekilde randevu oluşturmaktayız. Belirlediğiniz randevu gününde ve saatinde evinizde olmaktayız. Evde sonda hizmetimiz evde hemşirelik hizmeti kapsamında sunulan hizmetlerimizden birisidir. Bu noktada tüm bu işlemlerimiz alanında uzman olan ve uzun süredir bu sektörde çalışan hemşirelerimiz tarafından yapılmaktadır. Evinize gelen hemşiremiz bu noktada gerekli olabilecek tüm malzemeleri ve sondayı da yanında getirmektedir. Firmamız hasta sağlığına çok fazla önem vermektedir. Evinize getirilen tüm malzemelerin ve sondanın steril olmasına da bu yüzden dikkat etmektedir. Sağlığınızı olumsuz olarak etkileyebilecek en ufak bir açık bile bırakılmamaktadır. Tüm süreçler en ayrıntılı şekilde planlanmaktadır.

Evde Sonda Hizmeti Fiyatları Ne Kadar?

Evde sonda hizmeti hakkında en çok sorulan sorulardan birisi de tabii ki fiyatlar olmaktadır. Bu noktada insanlar bir hizmet almak istediklerinde bu hizmetin fiyatını da merak etmektedir. Fakat sizlere bu konuda sabit bir fiyat vermemiz maalesef mümkün olmamaktadır. Bu noktada en doğru fiyat bilgisini almanız için mutlaka firmamız ile iletişime geçmeniz gerekmektedir. Ekibimiz sizlere hem hizmetlerimiz hakkında ayrıntılı bilgi verecek hem de sizlere fiyat bilgisini sunacaktır. Eğer aklınıza takılan ve sormak istediğiniz bir şey varsa gerekli olan tüm cevapları da sizlere verecektir.