Sonda kendi kendisine idrarını yapamayan hastaların, idrarını dışarıya atmasını sağlayan bir aparattır. Bu aparatın zaman zaman değiştirilmesi gerekmektedir. Fakat bu işlem için hastanın sürekli olarak hastaneye gitmesi çok uğraştırıcı olmaktadır. Bunun yanında hastanın arabası da yoksa sonda takıldıktan sonra eve dönmesi de zorlu bir süreçtir. Bu noktada insanlar evde sonda hizmeti araştırmasını çok sık bir şekilde yapmaktadır. Bu sondayı evde takan firmaları merak etmekte ve bunu araştırmaktadır. Anadolu Evde Sağlık firmamız, İstanbul ilimizin tamamında evde sağlık hizmeti sunmaktadır. Sonda değişimi ve takılması da sunduğu hizmetler arasında yer almaktadır.

Evde Sonda Değişimi

Evde sonda değişimi hastalar için hayat kurtarıcı hizmetlerden birisi olmaktadır. Firmamız da bu yüzden uzun süredir bu hizmeti vermektedir. Firmamız bu alanda uzman olan bir ekip ile çalışmaktadır. Mutlaka alanda eğitim almış olan insanlar ile sizlere hizmet sunmaktadır. Bu noktada sonda değişimini de en doğru şekilde yapmaktadır. Firmamız sadece ekibine değil kullandığı malzemelere de özen göstermektedir. Tüm malzemeler gerekli sterilizasyon işlemlerinden geçirilmektedir.

Evde sonda hizmetimiz insanlar tarafından en çok araştırılan hizmetlerimizden birisi olmaktadır. Sondanın değiştirilmesi hastanın kendi kendine yapamayacağı bir şeydir. Bu aşamada bir hata yapmak hastaya zarar verebilir. Ekibimiz ile bu noktada istediğiniz zaman iletişime geçmeniz ve sonda değişimi için randevu almanız mümkündür.

Evde Hasta Bakımı

Anadolu Evde Sağlık firmamız bu alandaki en köklü firmaların başında gelmektedir. Firmamız her türlü evde bakım hizmeti sunmaktadır. Bu noktada sadece hastanızın sondasının değişmesi gerekmiyorsa bunun yanında farklı ihtiyaçları da oluyorsa evde hemşirelik hizmeti de sizlere sunulmaktadır. Bu hizmetimiz ile hastanızın her türlü ihtiyacı karşılanmaktadır. Sondasının değişmesi gerekiyorsa bu değiştirilmekte, yapılması gereken bir iğnesi varsa bu yapılmakta, şeker ve tansiyon gibi hususlar da düzenli olarak takip edilmektedir. Firmamız evde sağlık hizmetleri konusunda gerekli olan her türlü hizmeti sunmaktadır. Sizin de ekibimiz ile iletişime geçmesi hem hizmetlerimiz hem de fiyatlarımız hakkında ayrıntılı bilgi alması mümkündür. Destek ekibimiz gerekli olan her türlü konuda sizlere bilgi sunacaktır.