Sonda idrarını kendi kendine atamayan hastalara uygulanan bir aparattır. Bazı ameliyatlardan sonra ve yatalak hastalarda bu uygulama yapılmaktadır. Tabii ki sondanın belirli aralıklar ile değiştirilmesi hastanın sağlığı için önemlidir. Bu noktada hastayı her zaman hastaneye götürmek mümkün olmamaktadır. İnsanlar da bu noktada evde sonda değişimi hizmeti veren firmaları araştırmakta ve hastalarının sondalarını evlerinde değiştirmek istemektedir.  Bu noktada Anadolu Evde Sağlık firmamız yardımınıza koşan firmalardan birisi olmaktadır. Ekibimiz sizlere bu konuda gerekli olan desteği sağlamaktadır. İstanbul ilinin genelinde hizmet gösteren firmamız bu noktada sizlere en iyi hizmeti sağlamaktadır. Sizlerin sorunsuz bir deneyim yaşamasını sağlamaktadır.

Evde Hemşirelik Hizmetleri

Evde hemşirelik hizmeti firmamız tarafından uzun yıllardır sunulan hizmetler arasında yer almaktadır. Firmamız evde sonda hizmetini de bu hizmet kapsamında sunmaktadır. Evde sonda takılması veya değiştirilmesi için mutlaka alanında uzman olan sağlık ekibimiz görevlendirilmektedir. Bu noktada hastanız için en iyi hizmet sunulmaktadır. Hastanızın sorunsuz bir deneyim yaşaması sağlanmaktadır. Bu konuda ekibimizde sağlık mezunu olmayan hiç bir ekip üyemiz bulunmamaktadır. Evinize gelen tüm sağlık çalışanlarımız bu işin eğitimini almış olan uzman kişilerden oluşmaktadır. Firmamız için hastalarının sağlığı çok önemlidir. Bu yüzden sizlerin sorunsuz bir hizmet alması için gereken tüm özen gösterilmektedir. Bir problem ile karşılaşmadan hizmet almanız sağlanmaktadır. Bu noktada tüm süreçler kontrol altında tutulmaktadır. Aldığınız en ufak bir hizmet bile sizlere olabilecek en iyi şekilde sağlanmaktadır.

Evde Sonda Hizmeti Ücretleri

Bu noktada merak edilen konulardan birisi de tabii ki bu hizmetin ücreti olmaktadır. İnsanlar bir hizmet almak istediklerinde bütçelerini de düşünmek zorunda kalmaktadır. Evde sonda hizmeti ücretleri de insanlar tarafından çok fazla araştırılan konulardan birisi olmaktadır. Bu noktada maalesef firmamızın sizlere sabit bir fiyat sunması mümkün olmamaktadır. Bu noktada müşteri hizmetlerimiz ile iletişime geçerek fiyat bilgisini almanız mümkündür. Ekibimiz sizlere hem hizmetlerimiz hakkında merak ettiklerinizi sunacak hem de fiyat teklifini sunacaktır. Firmamız bu alanda her zaman en uygun fiyatlar ile en iyi hizmeti vermektedir.