Yaşanan sağlık sorunundan kaynaklı olarak uzun bir süre hastanede tedavi gören kişilerin bakım süreci evde devam ettirilebilir. Bu hastane ortamında oluşabilecek hijyen problemlerini ortadan kaldırırken kötü hastane psikolojisini de kişiden uzaklaştırır. Belirli bir tedavi sürecini tamamlayanlar oluşan yaralarının bakımını evde bakım faaliyete kapsamında hizmet sunan firmalar aracılığıyla devam ettirebilir. Vücutta oluşan yaraların tedavisi düzenli olarak işlem uygulandığında ancak iyileşebilir. Dokuda yaşanan bozulmanın önlenebilmesi için sistematik olarak yara bakımının her gün yapılması gerekebilir. Bazı durumlarda yara alanı yanık, kesik ya da sıyrık oluşumundan kaynaklı olarak bir aya kadar düzenli takibinin yapılarak tedavi edilmesi gerekebilir. Tüm bu süreçte Anadolu evde sağlık firması ev ortamında sunduğu özel yara bakımı hizmetini alanında uzman ve uzun yıllardır bu sektörde çalışan personel ekibi ile beraber sunuyor.

Firmamız aracılığı ile sunulan yara bakım hizmeti kapsamında özellikle ciddi rahatsızlıklar sonrası oluşan yaraların bakımı için daha profesyonel bir hizmet sunulur. Bu etkin hizmet içerisinde diyabet hastalığı başta olmak üzere damar yetmezliği problemi yaşayanlar ya da yatağa bağlı olarak yaşamsal faaliyetlerini sürdürenler için daha uzun süreli olabilecek tedavi aşamaları sunulur. Tüm bu süreçte uygulanacak tedavi metodu, tedavi sırasında kullanılacak ilaç ve tedavinin süresine göre evde bakım hizmeti kapsamında sunulan yara bakım hizmeti fiyatı değişebilir. İstanbul ilinde aktif olarak faaliyetlerine devam eden firmamız ile etkileşime geçtiğiniz anda randevu talebiniz kayıt altına alınır. Belirlenen gün ve saatte ücretsiz araçlarla deneyimli personelimiz bulunduğunuz alana gelerek düzenli yara bakım takibi gerçekleştirir.

Ev ortamında özel yara bakımı yatağa bağlı olarak yaşamsal faaliyetlerini gerçekleştirenler için istenen ortamda konforlu bir tedavi sürecini sağlar. Sürekli olarak yatakta vakit geçirenler vücudun bölgesel olarak uyguladığı basınç nedeniyle dokuların zedelenmesine neden olabilir. Bu durumda ortaya çıkan hasarın düzenli bakım ile kapatılması önemlidir. Süreçte özel olarak kişiye sunulan evde bakım hizmeti tamamen doku kaybının fark edildiği bölgeye yönelik önlem alabilmeyi sağlayacak bir hizmet faaliyetidir. Yara bakımı konusunda hasarlı dokunun yeniden canlanarak iyileşebilmesi ve ileri boyutlu enfeksiyon riskinin ortadan kaldırılabilmesine dikkat edilir. Kronik rahatsızlıklarda yara bölgesinde oluşan lezyonun derinliği ve kapladığı alan, kişinin yaşı, rutin beslenme süreci ve farklı bir hastalığı olup olmadığı gibi etkenler göz önünde bulundurularak yatak yarası hemşirelik bakım hizmeti sunulur.