Kendi kendine nefes almakta güçlük çeken ve aldığı nefes yetersiz gelen hastalarda kullanılan çözümlerden birisi de trakeostomi olmaktadır. Bu aparat cerrahi olarak hastanın boğazına takılmaktadır. Bu sayede hastanın solunum yolundaki tıkanıklık giderilmekte ve hastanın yeteri kadar oksijen alabilmesi sağlanmaktadır. Fakat bu aparatı kullanan hastalarda trakeostomi kanül değişimi önemli bir yer tutmaktadır. Kanül bu aparatın dışarında bulunan bir parçadır. Tabii ki bu parçanın da uzman bir kişi tarafından değiştirilmesi veya temizlenmesi gerekmektedir. Aksi halde hasta nefes almakta zorlanmaya başlayacaktır. Aldığı havanın kalitesi de düşecektir. Fakat hastaların her zaman hastaneye gelmesi mümkün olmamaktadır. Anadolu Evde Sağlık firmamız bu noktada yardımınıza koşmaktadır. Evde trakeostomi temizliği ve değişimi yapmaktadır.

İstanbul Trakeostomi Temizliği

Firmamız İstanbul ilimizin genelinde hizmet vermektedir. Firmamız her türlü hastasına en iyi çözümü üretmek için çalışmaktadır. Evde sağlık hizmetleri konusunda en tecrübeli ve en bilgili firmaların başında gelmektedir. Bu alanda sizlere her zaman en iyi hizmeti sunmayı amaçlamaktadır. Firmamız alanında uzman olan bir firmadır. Alanında uzman olan bir ekiple de çalışmaktadır. Evde  trakeostomi kanül değişimi ve temizliği yapmaktadır. Hastaların rahat bir şekilde nefes almasını sağlamak için gerekli olan tüm bakımları yapmaktadır.

Firmamız alanında uzman bir ekiple hizmet vermektedir. Evinize gelen tüm ekiplerimizin bu işin eğitimini alan kişilerdir. Süreci hızlı ve sorunsuz bir şekilde tamamlamaktadır. Hastanın hiç bir şekilde evden çıkmasına gerek kalmadan gerekli olan temizlik ve değişimler sağlanmaktadır.

Evde Trakeostomi Kanül Değişimi Nasıl Yaptırılır?

Trakeostomi kanül değişimi yaptırmak isteyen hastalarımızın firmamızı araması ve randevu alması gerekmektedir. Firmamızın uzman ekibi randevu saatinde evinizde olacaktır. Sizlere gerekli olan her türlü hizmeti sağlayacaktır. Gerekli olan temizlik ve değişim işlemlerini de yapacaktır. Bu noktada sizlerin herhangi bir şey yapmasına gerek yoktur. Sadece firmamızı arayarak randevu oluşturmanız yeterlidir. Geriye kalan tüm süreçleri alanında uzman olan ekibimiz planlayacak ve gerekli olan çalışmaları yapacaktır. Bu değişimin kesinlikle alanında uzman olan bir kişi tarafından yapılması gerekmektedir. Kesinlikle yeterli yetkinliği olmayan birisi tarafından müdahale edilmemelidir.