Treakeostomi nefes almakta güçlük çeken veya nefes alamayan hastaların kullandığı bir aparattır. Bu aparat hastanın boynundan takılmakta ve nefes borusuna bağlanmaktadır. Bu sayede hastanın rahat bir şekilde nefes almasını ve vermesini sağlamaktadır. Faakt bu aparatın düzenli olarak temizlenmesi gerekmektedir. Bu aparatın kanül denilen uç kısmının da zamanla değiştirilmesi gerekmektedir. Fakat bu aparatın temizlenmesi ve değiştirilmesi için insanların sürekli olarak hastaneye gelmekle uğraşması zordur. Anadolu Evde Sağlık firmamız sizlere bu noktada evde trakeostomi kanül değişimi ve trakeostomi temizliği hizmetleri sunmaktadır. Firmamız İstanbul ilimizin genelinde hizmet vermektedir. Bu alandaki en köklü firmaların başında gelmektedir. Firmamız bu konuda sizlere olabilecek en iyi hizmeti sunmak için çalışmaktadır. Firmamız için hastalarının sağlığı her şeyden önce gelmektedir.

Evde Trakeostomi Değişimi Nasıl Yapılır?

Trakeostomi kanül değişimi için ilk olarak tabii ki firmamızdan randevu almanız gerekmektedir. Firmamızdan randevu aldıktan sonra ekibimiz tam vaktinde evinize kadar gelmektedir. Evinize gelen ekibimiz kesinlikle bu alanda uzman olan ve uzun süredir bu hizmeti yapan hemşirelerimizden oluşmaktadır. Firmamız başta da belirtiğimiz gibi hastalarının sağlığına çok önem vermektedir. Bu noktada sizlerin sorunsuz bir hizmet almasını sağlamak için mutlaka uzman bir ekiple hizmet sunmaktadır.

Evinize gelen hemşirelerimiz Trakeostomi değişimini yapmaktadır. Bu noktada gerekli olan kontroller de sağlanmakta ve süreç tamamlanmaktadır. Evinize gelen ekibimiz farklı sorunlarınız olması durumunda mutlaka bunlar ile de ilgilenmektedir. Firmamız gerekli olan tüm aparatları ve parçaları da steril bir şekilde evinize göndermektedir. Bu anlamda da sizlerin herhangi bir şey yapmasına gerek kalmamaktadır.

Evde Trakeostomi Kanül Değişimi Ücreti

İnsanlar alacakları hizmetin fiyatını tabii ki merak etmektedir. Bu noktada evde sağlık hizmetlerinin ücretleri de sıklıkla araştırılmaktadır. Firmamız bu noktada olabilecek en uygun fiyatları sizlere sunmayı amaçlamaktadır. Firmamız sizlerin iyi bir hizmeti olabilecek en uygun fiyata alması için çalışmaktadır. Fakat hizmetlerin fiyatı farklılık gösterebilmektedir. Bu noktada sabit bir fiyat sunması da mümkün olmamaktadır. Güncel fiyatlar için mutlaka firmamız ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.