C vitaminli serum düzenli olarak kullanıldığında vücudun tazelenmesini sağlar. Cilde doğrudan uygulanır. Serum takviyesi alanında uzman ekip elemanlarımız ile Anadolu Evde Sağlık firması personelleri tarafından belirli aralıklarla sunulan hizmettir. Damardan C vitaminli serum vücudun kaybettiği gündelik enerjiyi yeniden kazanmasına, gün içindeki yorgunluğun hafiflemesine etki sağlar. Özellikle yaşlanma ile beraber vücutta eksilen kolajen dengesi yeterli seviyeye ulaşarak ciltte görülen kusurların azalması sağlanır. Yaşlılıkla beraber gelişen kırışıklık, ciltte lekelenme ya da kuruma gibi durumlar ortadan kalkar.

C vitaminli serum takviyesi cildin düzensiz görünümünü eşit hale getirerek lekeli görünümün azalmasını destekler. Özellikle güneş lekelerini en aza indirebilmek için kullanılan pratik bir tekniktir. Evde serum takma hizmeti içerisinde C vitamini barındıran ve vücudun direncini artırarak zayıf bağışıklığı kuvvetlendiren bir etki oluşturur. Bu durum özellikle kış aylarına karşı hastalıkları azaltabilecek bir etki sunar. Güvenilir bir şekilde firmamız tarafından sunulan hizmet bulunduğunuz her yere ekip elemanlarımızın belirlenmiş gün ve saatte gelmesi ile beraber başlatılır. Evde bakım hemşirelere gerek duyulduğu her anda belirli zaman aralıkları ile bu tedavi süreci başlatır.

Özellikle ağır hastalık süreci sonrasında vücudun kaybettiği direncin yeniden kazanmasını sağlar. Vücut serum takviyesi ile beraber toksinlerinden arınır. Kanda bulunan antikor seviyesi bu sayede artar. Bağışıklık sistemi güçlenir ve mikroplara karşı daha kuvvetli ve dirençli hale gelir. Süreçte kişiye uygulanacak olan C vitamini serum takviyesi vücudun genel işleyişi ile uyum sağlamayabilir. Böyle bir durum alerjik reaksiyonlarda daha çok ortaya çıkar. Bu nedenle uzman bir hemşire tarafından işlemin uygulanması gerekir. 7/24 ulaşılabilir aktif telefon hattı kullanılarak İstanbul civarından istediğiniz her anda vücudun direncini arttırmayı sağlayacak, zorlu iş yaşantısının yorgunluğunu hafifletecek ve hastalıklara karşı vücut direncini arttıracak bir serum takviye hizmeti talep edilebilir. Bizlere ulaşarak randevu talebinde bulunabilir ve kısa sürede belirlenen gün ve saatte hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Evde C vitaminli serum takma hizmeti genellikle ağır hastalık süreci sonrası evde bakım hizmete devam edenler, metabolik bozulma huzursuzluğu yaşayanlar, beslenmede problem yaşayanlar, enfeksiyon sonrası antibiyotik tedavisi görenler, kemoterapi tedavisi görenler yararlanabilir.