Evde sağlık hizmeti kapsamında bakım sürecinde özellikle çocuklar ve yaşlılar için evde doktor hizmetinden faydalanabiliyor. Hastanede çalışan özel bir klinikte faaliyetine devam eden doktorların ev ortamında konforlu şekilde sizlere hizmet sunabilmesi mümkündür. Bunun için Anadolu evde sağlık firması ile iletişime geçerek hastalık alanına yönelik doktor talebinde bulunmanız yeterlidir . Öncelikli olarak evde doktor muayenesinde alınması gereken numuneler alınıp laboratuvar ortamına iletilir. Eğer röntgen çekilmeli ise bu da evde sunulur. Ardından tüm muayeneler tamamlanır ve hemşireye yönlendirilir. Hastanın yakınlarına ve hastaya yönelik sunulan bu hizmet ile kişinin konforlu bir şekilde hastalık sürecini tamamlaması sağlanır. Bu durum manevi olarak kişinin kendini daha iyi hissetmesi ve iyileşme sürecine katkı sağlayabilmesi için önemlidir.

Yaşamsal faaliyetlerine bulunduğu ev ortamında devam etmek zorunda olan, yatağa bağlı olarak yaşayan kişiler, alerjik reaksiyonu bulunan hastalar, hastane korkusu bulunan vatandaşlar için sunulan ayrıcalıklı bir hizmettir. Evde sağlık hizmeti kapsamında sunduğumuz kaliteli ve güvenilir muayene süresi hem çocuklarının hem de yetişkinlerin sürekli daha rahat ve konforlu bir hizmet alabilmesini sağlar. İstanbul ili ve çevre ilçelerinden ulaşabileceğiniz evde sağlık hizmetimiz deneyimli personel ekibimiz aracılığı ile kısa sürede ev ortamında farklı muayene teknikleri uygulanarak sunulur. Her bir muayene türünün farklı bir tedavi süreci ve ücretlendirmesi bulunur. Hastanın stres varlığınını daha da azaltarak rahatlıkla sürecin takip edilebilmesi bireysel doktor hizmeti ile daha kolay hale gelir. Yalnızca çocuklar ve yaşlılar değil hamilelik döneminde olan ya da doğuma yakın bir süreçteki anne adayının sürecinin takip edilebilmesi için de özel bir hizmet alanı oluşturulur. Bu durum enfeksiyon riskini ve hastane ortamındaki daha çok sağlık dışı uygulamalardan uzak kalmayı vücudun bağışıklığını yitirmesini engeller.

Evde doktor hizmeti tedavi alanları arasında kadın doğum ve çocuk hastalıkları, kardiyoloji Eko çekimi, trakeostomi değişimi, uzman yoğun bakım doktoru ve benzeri farklı hastalık türlerine yönelik uzman doktorlarla görüşme başlatılabilir. Acil vakalar da bulunduğunuz alana aynı gün içerisinde intikal eden her bir uzman doktor bizleri arayarak randevu talebinize ulaştırdığınız anda bulunduğunuz konuma geliyor. Günlük, haftalık ya da aylık olarak talep edilecek evde doktor hizmeti acil durumlarda da talep edilebilir. Evde sağlık hizmeti kapsamında aktif olarak iyileştirici bir süreci başlatan her bir personel doktorumuz doçent, uzman ya da prof. ünvanına sahiptir. Hastane ortamında sunulamayan konfor ve iyileşme sürecine yönelik ilgi ev ortamında bireysel tedavi tekniği ile daha kolay bir şekilde sağlanabilir.