Evde sağlık hizmeti kapsamında yer alan hastalıklara yönelik tanı koymayı sağlayacak ve tedavi sürecini başlatacak olan teknikler artık ev ortamında sunuluyor. Hastaneye gitmeye gerek kalmadan tüm doktor muayeneleri ev konforunda sevdikleriniz yanınızdayken gerçekleştirilebiliyor. Hastane kuyruklarında sıra beklemek sedye bulmakta zorlanmak hemşirenin serum takmasını ya da ilgilenmesini beklemek günümüzde hem zaman kaybı hem de hastalığın tedavi sürecine yönelik bir kayıp olarak görülmeye başlandı. Bu durumda evde sağlık hizmeti sunan profesyonel ve yetişmiş elemanları bulunan Anadolu Evde Sağlık firmamız ev ortamında doktor muayene fırsatı sunuyor.

Eve doktor çağırmak hizmetinden faydalanabileceğiniz özel iletişim numaralarımızı kullanabilir. İstediğiniz gün ve saat için randevu talebinizi oluşturabilirsiniz. Günümüz standartlarında klinikler, hastaneler ve muayeneler farklı ücret aralıklarında doktor muayene hizmetini sunuyor. İstanbul'da aktif olarak faaliyetlerini sunan firmamız aracılığıyla evde doktor muayene hizmetinden faydalanabilmek ve oluşacak ücret hakkında bilgi alabilmek için öncelikle bizlerle iletişime geçmeniz gerekecektir. Evde muayene hizmeti kapsamında eve doktor çağırmak isteyenler daha çok bağışıklığını yitirmiş ve düşük vücut direncine sahip olan ileri yaş grupları ile çocuklar oluyor özellikle bebekler ve hamile bayanlar için talep edilebilen bu hizmet sunulacak branşa göre fiyat farklılığını da beraberinde getiriyoruz. Doktorun uzman, doçent ya da profesör oluşu farklı bir ücretlendirmeye tabi olmasına sebep oluyor. Özel bir tahlil yapılacağı sırada kullanılan teknik ve tedaviler içinde ek bir ücret alınabiliyor. Tüm bunlar hastanın bilgi paylaşımı yaptıktan sonraki süreçte net olarak belirlenebiliyor.

Evde sağlık hizmetleri kapsamı içerisinde yer alan evde doktor çağırma hizmeti talep edilen hastalık alanı hastalığın türü hizmetin günlük, haftalık ya da aylık oluşundan kaynaklı olarak fiyat değişimi yaşanır. Bu fiyat farklılığı sunulacak sağlık hizmeti sırasında kullanılacak olan ürünler, ilaçlar ve materyallere göre de farklılık gösterecektir. Evde muayene ücreti hakkında bilgi sahibi olabilmek uzman doktorlarımızdan yardım ve destek alabilmek için iletişimi hakkınızı kullanabilir, bizlerle İstanbul ili civarından irtibata geçebilir ve ön bilgi alabilirsiniz.