Tıbbi açıdan doktor tarafından yönlendirilen ve öngörülen tedavi süreci tamamlandıktan sonra asıl iyileşme sürecine geçiş yapılır. Tedavi süreci evde bakım ile devam edebilecek hastalara yönelik sağlık personelleri tarafından firmalar aracılığı ile talep edilebilecek evde bakım hizmeti sunulur. Evde bakım hizmeti kapsamında evde serum takma hizmeti günümüzde pek çok kuruluş ve firma tarafından yapılabilen ve uygun fiyatlarla kişiye kolaylık sağlayan bir hizmettir. Anadolu evde sağlık firmamız aracılığı ile bu alanda belirli tecrübeye sahip olan hemşirelerimiz ev ortamında konforlu bir serum takma hizmeti sunar. Hafta içi ve hafta sonu istenen saat aralığında günlük, haftalık ya da aylık olarak evde serum takma hizmetinden faydalanılabilir. Hizmetin kalitesi uzun yıllardır bu alanda aktif faaliyette bulunan firmamız içerisinde Sağlık Bakanlığı tarafından onayı bulunan personel ekibimiz aracılığı ile ortaya konulur.

Evde Serum takma hizmeti kapsamında sunulacak her bir tedavi süreci kullanılan serumun içeriği uygulanacak tedavinin süresine göre farklı fiyatlandırma ile sunulur. Hafta içi saat 09.00 ile akşam saat 22.00 arasında firmamıza ait aktif iletişim hataları kullanılarak randevu talebi iletilebilir. Öncelikli olarak hastanın yakınları ile ön görüşme gerçekleştirilir. Hastanın tedavi sürecine dair bilgi alınır. Kullanılması gereken ilaç hakkında süreç netleştirilir. Muhakkak ki reçete doğrultusunda doktorun önerdiği şekilde serum uygulaması yapılmalıdır. Evde bakım hizmeti kapsamında sunulan hizmetimizden İstanbul ili ve içerisinde farklı bölgelerden ulaşım sağlanabilir.

Evde bakım hizmeti kapsamında sunulan serum takma hizmeti işlemi pansuman, enjeksiyon, serumun içeriğini hazırlayarak damar yolu ile bulmanın sunulduğu tekniksel aşamalardan oluşur. Ev ortamında sunulan bu hizmet hasta olan kişinin kendisini daha iyi hissetmesini hastane psikolojisinden uzaklaşmasını sağlar. Bu durum hastalığın daha iyi bir sürece evrilmesini destekler. Evde Serum takma fiyatı hakkında bilgi almak ve bizlere ulaşarak randevu talebi oluşturmak için aktif müşteri hizmetleri hattımızı kullanarak irtibata geçebilirsiniz. Ev veya iş yerinde bulunduğunuz herhangi bir yerden sizlere Serum takma hizmetini sunmaktayız. Alerjik reaksiyonu bulunanlar, hastane korkusuna sahip olanlar, bağışıklığı kuvvetli olmayan çocuk ve yaşlılar için ev ortamında konforu sağlıyoruz. Vücudu ağır ameliyat süreci sonrasında ağrılı bir tedavi süreci ile devam edenlere serum yardımıyla ağrı kesici uygulanmaktadır. Ağız yolu ile beslenemeyenlere besleyici serum takviyesi de sunulur. Tüm bu hizmet günlük, haftalık, aylık, yıllık farklı zaman dilimlerinde kişiye sunulur. Uygun fiyatlı olarak firmamıza bağlı gerçekleştirdiğimiz serum takma uygulamasından yararlanabilmek için bizlere ulaşabilirsiniz.