Evde yara bakım hizmeti bulunulan her ortamda profesyonel bir tedavi süreci sunar. Uzman ekip elemanları ev konforunda sunduğu sağlık hizmeti kapsamında her zaman için profesyonel ve tedaviye odaklı bir yaklaşım izler. Burada önemli olan kişinin konforunu sağlarken süreçte oluşan yara alanına yönelik düzenli olarak bakım ve takibi gerçekleştirebilmektir. Zamanında etkin uygulamalar sayesinde 4 hafta ile 8 haftaya kadar oluşan yara alanı tamamen iyileştirilebilir. Burada ön tespit sürecinin gerçekleştirilebilmesi ve tedavi sürecine yönelik doğru kararın verilebilmesi için Anadolu evde sağlık firması çalışanları etkin olarak faaliyetlerini sunar. Doğru teknikler uygulandığında evde bir yara bakım tedavisi kapsamında iyileşmeyecek herhangi bir yara alanı bulunmaz.

Süreçte fiziksel ya da kimyasal etkilerin oluşturduğu vücut bütünlüğüne zarar verecek bir hasar, kesik, derin çizikler bulunabilir. Doku kaybına neden olmadan bütüncül bir yaklaşım ile tahribatın engellenebilmesi için düzenli tedavi süreci başlatılır. Evde yara bakımı hizmete sunulurken ön görüşme süreci alınacak randevu sonrasında başlatılır. Karşılıklı olarak sürecin takibi ve ne kadar süreceğine yönelik de net bir belirleme yapılır. Evde yara bakımı fiyatı hakkında net bilgiye sahip olabilmek için firmamızı arayarak iletişime geçebilirsiniz. Personel ekibimiz kısa sürede sizlere yardımcı olacaktır. Fiyatın belirlenebilmesinde uygulanacak tedavi yöntemine yönelik ilaçların farklılığı ve tedavi süresi etki edebiliyor. Burada hedef bütüncül bir yaklaşımla tahrip olmuş ve dokunun bozulmuş olduğu alanda yeniden canlanabilmeyi sağlamaktır.

Evde yara tedavisi uygulamaları İstanbul ili ve çevre bölgelerinden kişiye sunulur. Süreçte yara bakımı akut cerrahi, diyabetik, bacak varisi ve benzeri farklı hastalıkların tezahürü olarak karşılaşılabilir. Yatak yarası tedavisi en çok karşılaşılan hizmet sürecini içerir. Burada yatağa bağımlı olarak yaşamsal faaliyetlerini sürdüren kişilerde görülebilen doku hasarını en aza indirebilmek hedeflenir. Kronik olarak iyileşmeyen yaraların tedavi sürecine de destek oluyoruz. Tedavi sürecinde en doğru ekipmanı bulunduğunuz alana getirerek kısa sürede sağlığınıza kavuşabilmenize destek oluyoruz. Akut yara tedavisi için ön bir cerrahi incelemesi yapılarak süreçte hangi tedavi hizmetinin uygulanacağı belirleniyor. Bağışıklık sistemi zayıflamış olanlar, alerjik reaksiyonu bulunanlar  için ev ortamında yara bakımı yapılıyor.