Yaralara doğru olarak bakılması önemli hususlardan birisidir. Yaralara doğru bakılmaması bu yaraların daha çok büyümesine neden olmakta, yaraların iltihap kapmasına neden olmakta ve daha büyük sorunlara sebep vermektedir. Bu noktada mutlaka yaralara gerekli olan bakımın yapılması gerekmektedir. Yara konusunda en çok problemi yaşayan hasta grubu ise yatalak hastalar olmaktadır. Yatalak hastalarda uzun süre yatakta yatmaktan kaynaklı olarak yaralar oluşmaktadır. Yatak yaraları tedavisi de önemli bir husustur. Bu yaralar için gerekli olan tedavi mutlaka sağlanmalı ve gerekli olan bakım yapılmalıdır. Aksi halde hastanın daha çok acı çekmesine ve rahat bir şekilde yatamamasına neden olabilmektedir. Tabii ki evde yara bakım hizmeti de bu noktada büyük bir önem kazanmaktadır.

Yatak Yaralarının Bakımı

Yatalak hasta yara bakımı, yara bakımı dendiğinde akla gelen hizmetlerden ilki olmaktadır. Maalesef yatalak hastalarda aynı yer üzerinde sürekli yatılmasına bağlı olarak yaralar oluşabilmektedir. Bu yaralar uzman ekibimiz tarafından gelinerek tedavi edilmekte, gerekli olan temizlik sağlanmakta, yaraların durumuna göre ilaçlar uygulanmaktadır. Bu sayede hastanın daha rahat bir şekilde uyuması ve yaralarından kurtulması sağlanmaktadır. Anadolu Evde Sağlık firmamız, evde bakım  hizmetleri konusunda uzman olan firmaların başında gelmektedir. Firmamız uzun süredir bu alanda hizmet göstermektedir. Tabii ki bu tecrübesi sayesinde de hastalarına en iyi hizmeti sunmaktadır. Firmamız için hastalarının sağlığı her zaman en önemli konu olmaktadır.

Evde Yara Bakımı

Anadolu Evde Sağlık firmamız İstanbul ilinin tamamında evde bakım hizmetleri vermektedir. Evde yara bakımı da bu noktada verdiği hizmetler arasında bulunmaktadır. Gerek yatak yaraları gerek ameliyat sonrasında oluşan yaralar gerekse de farklı bir sebeple oluşmuş yara konusunda ekibimiz sizler için gerekli olan tedaviyi ve bakımı sağlamaktadır. Yaraların çok daha iyileşmesini sağlamakta ve bu yaraların oluşturduğu acıyı da en aza indirgemektedir. Firmamız bu alanda uzman bir ekiple çalışmaktadır. Evinize gelen ekibimiz gerekli eğitimi almış olan hemşirelerimizden oluşmaktadır. Bu noktada sizlere her zaman en iyi hizmet sağlanmaktadır. Hastaların sağlığı firmamız için en önemli husus olmaktadır.