Yıllardır süregelen teknik olarak yaraya müdahale edilen profesyonel bir hizmet olarak açıklanabilir. Evde yara bakımı hizmeti alınırken süreçte problemli alanın iyileşme hızını arttırabilmek için doğru tekniklerin uygulanması gerekir. Mühim olan açık yaranın enfeksiyon kapma olasılığını azaltabilmektir. Anadolu evde sağlık firması uzman personel ekibiyle yaranın hava ile temasını en aza indirebilmek ve bölgedeki hassas süreci doğru şekilde yönlendirebilmek için hizmetini sunar. Üstelik ev konforunda sunulan hizmet yatağa bağımlı olarak yaşamsal faaliyetine sürdürmek zorunda kalan, fiziksel olarak hareket etmekte zorlanan hastalar için en uygun tedavi tekniklerini içerir. Hastane korkusu bulunanlar ya da kronik rahatsızlığı olanlar içinde ek bir fırsat alanı oluşturur.

Açık yara üzerinde uygulanacak teknikler farkında olunmadığında enfeksiyon kapmasına sebep olabilecek bir ortam hazırlayabilir. Hücrelerin yenilenebilmesi için en az 30 gün en fazla ise 6 aylık bir süreç bulunabilir. Elbette ki yatak yarası bakımı sürecinde oluşan yaranın şekli ve oluştuğu evre burada önemlidir. Yatağa bağımlı olarak yaşamsal faaliyetlerini sürdürmek zorunda kalan hastaların ev konforunda acısız ve ağrısız olarak yaşamlarının devam edebilmesi için uygulanan belirli teknikleri içeriyor.  İstanbul bölgesinde bulunan herhangi bir noktaya ücretsiz araçlarımızla gelerek personel ekibimizle etkin müdahalemizi tamamlıyoruz. Evde yara bakımı hakkında detaylı bilgi alabilmek ve süreci doğru yönlendirebilmek için bizlerle irtibata geçebilirsiniz.

Evde yara bakım hizmeti kapsamında ileri boyutlu kronik rahatsızlığı bulunanlar, varis yarası oluşanlar yatağı bağımlı olarak yaşamsal faaliyetlerini sürdürenler, açık cerrahi yarası bulunanlar ile diyabet hastalığı bulunanlar için sunulan farklı teknikleri içerir. Uzman personel kadromuz müşteri memnuniyetini hedef olarak gerçekleştirdiği yara bakım hizmeti süreci randevu kaydı oluşturularak daha kolay şekilde tamamlanır. Yaranın oluşum süreci ve tedavi sürecine yönelik düzenli raporlamalar yapılarak randevu planına dikkat edilir ve doğru bir tedavi süreci başlatılır. Anadolu evde sağlık firması tarafından sunulan evde yatak yarası bakım hizmetinden kısa sürede faydalanabilmek için bizleri arayabilir ve randevu kaydınızı oluşturabilirsiniz.