Günümüz standartlarında ev konforunda sunulan sağlık hizmetleri kapsamına dahil edilir. Evde yara bakım hizmeti ameliyat sonrası tedavi süreci evde devam eden hastalar için en uygun yöntemi oluşturur. Yaşanan travma anlarında kaza durumunda meydana gelen yaranın boyutuna ve iyileşme süresine göre belirli gün ve saat aralıklarında özel hemşireler ev konforunda hizmetini sunar. Anadolu evde sağlık firması çalışanları alanında yetkin, yetişmiş ve eğitimli personel kadrosu ile birlikte evde yara bakım ve tedavi hizmetini sunuyor.

Uzman bir kadro ile birlikte sunulan yara tedavisi hizmeti tamamen yapısı bozulmuş dokunun iyileştirilmesi veya nekrotik dokunun tamamen steril hale getirilebilmesi için sunulan özel bir pansuman yöntemidir. Firmamızın çalışanları yatalak hasta yara bakımı konusunda uzmanlığı bulunur ve bu alanda uzun yıllardır evlere bu hizmeti sunar. Evde yara bakım hizmeti ilerleyen diyabetik hastalığa sahip olanlar, dolaşım bozukluğu problemi yaşayanlar, şiddetli varis yarası bulunanlar, cerrahi ameliyat sonrası açık yarası bulunanlar, uzun süreli olarak yatağa bağımlı olduğu için oluşan yatak yarası tedavisi gibi farklı kategorilerde sunulan bir hizmet çeşididir.

Evde yara bakımı hizmeti kronik rahatsızlığı bulunanlar hastane ortamında bulamadıkları steril hizmeti ev konforunda almak isteyen kişilere de sunulmaktadır. Evde yara bakım hizmetinden İstanbul bölgesinde faydalanmak isteyenler uzman ve branş doktorların bulunduğu kadromuzla iletişime geçerek bilgi sahibi olabilir. Yapılan görüşmeler doğrultusunda oluşturulan randevu kaydına göre günlük, haftalık ya da aylık olarak yapılan planlamalar doğrultusunda profesyonel bir ekip bulunduğunuz alana yönlendirilir.

Evde bakım ve sağlık ekipleri tarafından sunulan evde yara bakımı ve pansuman hizmeti özel hemşire takibi ve bakımı sistemi, trakeostomi değişimi yara bakımı ve pansuman hasta bakımı gibi farklı kategorilerde sunulan hizmet alanlarını da içeriyor. Enfeksiyon riskini göz önünde bulunduranlar için ev konforunda sunulan yara bakım tedavisidir. Kaza ya da hastalık anında, ameliyat sonrasında yatak yaraları tedavisi için doktor arayışında olanlar firmamızın iletişim hattı üzerinden irtibata geçebilir. Tıbbi yara bakım ilaçları yara üzerinde enfeksiyon ya da komplikasyona sebep olmadan riskleri en aza indirilecek şekilde bölgeye uygulanır.